Сьогодні близько 3 години ночі на північному заході Колумбії стався зсув, спровокований проливними дощами. У результаті в муніципалітеті Сальгарі, провінції Антьокія знищено ціле село Санта-Маргарита і значно зруйнований саме місто.

"Через стихійне лихо загинули 30 осіб. Інформація про загиблих не остаточна, їх число може зрости. Також досі не відома кількість зниклих безвісти людей", - повідомила директор департаменту попередження стихійних лих Антьокіі Марія Інес Кардона Франка.

У район події направили пошукові групи. Рятувальникам складно дістатися до місця, бо тривалі опади розмили дорогу, зсув зруйнував багато транспортних шляхів. Кількість жерт наразі досягла 60 осіб.

На місце трагедії виїхав президент Колумбії Хуан Мануель Сантос. Він буде особисто інспектувати операцію з ліквідації наслідків стихійного лиха.

Нагадаємо, що в Непалі стався найпотужніший за останні 80 років землетрус, через який загинули близько 8 тисяч осіб.

Популярні новини зараз
Українці обомліють від нових платіжок: коли і наскільки зростуть тарифи на світло Можуть заблокувати рахунки: клієнтів Ощадбанку терміново викликають у відділення Пенсія поменшає після перерахунку: у кого спорожніють гаманці Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів
Показати ще

Матеріал по темі: Президент Непалу ночував у наметі через землетрус