Путін засекретив втрати російської армії у мирний час

поділитись

0

282

Зміни в законодавстві необхідні, щоб залучати до відповідальності за "розголошення держтаємниці" тих, хто намагається докопатися. Ну, скажімо, солдатських матерів

Президент Росії Володимир Путін засекретив дані про втрати російських військовослужбовців під час виконання спеціальних операцій у мирний час.

Відповідний указ російського глави держави опублікований 28 травня на офіційному порталі правової інформації.

Раніше до таємної інформації належали лише "відомості, що розкривають втрати особового складу у воєнний час".

Тепер цей пункт викладений у редакції "відомості, що розкривають втрати особового складу у воєнний час, в мирний час в період проведення спеціальних операцій".

"Зміни в законодавстві необхідні, щоб залучати за розголошення держтаємниці тих, хто намагається докопатися. Ну, скажімо, солдатських матерів або того ж Шлосберга. Сенс указу в цьому", - сказав російський опозиціонер Кирило Шуліка з приводу указу Путіна.

Читайте також: Ілля Яшин презентував у Києві доповідь Нємцова

Нагадаємо, у матеріалах доповіді російського опозиціонера Бориса Нємцова, які опублікували після його вбивства, всі ключові військові успіхи терористів на Донбасі пов'язані із допомогою частин російської армії.

Лише в боях під Дебальцевим Донецької області, згідно з доповіддю, в січні-лютому цього року загинуло 70 російських десантників, а під Іловайськом загинули близько 150 російських кадрових військових.

Про присутність на сході України регулярних частин російської армії неодноразово заявляли українська влада, країни ЄС, США та командування НАТО. Росія відкидає всі звинувачення та докази стосовно цього. Російське керівництво заявляє, що на Донбасі воюють добровольці, які звільнилися зі служби в армії, а зброю вони придбали або захопили.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Вага комах у готовому продукті складе три відсотки
0
0
19:42 23.11.2017
Вчені вважають, що поява об'єкта з глибин космосу могло становити потенційну небезпеку людям
0
0
18:10 23.11.2017
Дані збирали користувачі мережі протягом року
0
0
16:08 23.11.2017
Ініціативи Facebook зв'яже руки російським пропагандистам
0
0
15:31 23.11.2017
Рятувальники отримали обнадійливу інформацію
0
0
15:01 23.11.2017