Росія заборонила рибу із Латвії та Естонії

поділитись

0

166

Сьогодні Россільгоспнагляд ввів заборону на постачання до Росії рибної продукції з Латвії та Естонії.

Про це повідомляє УНІАН.

"Заборона пов'язана з системними порушеннями, виявленими Россільгоспнаглядом у ході інспекції, а також наявністю в продукції заборонених і шкідливих речовин", - ідеться в повідомленні.

Відповідне відомство РФ ще в кінці квітня провело технічні консультації з ветеринарними службами Латвії та Естонії та обговорило підсумки інспекції рибопереробних підприємств цих країн.

Читайте також: Росіяни відновили постачання українських ковбас

Россільгоспнагляд з 18 травня інспектував латвійські та естонські підприємства з виробництва продукції тваринного походження.

Повідомлялося, що перевірки проводяться у "зв'язку із зростанням кількості виявленої російським відомством і компетентними в області ветеринарного нагляду відомствами третіх країн - Європи, США та інших, небезпечної для життя і здоров'я людини продукції, виробленої рибопереробними підприємствами Латвії та Естонії".

Нагадаємо, із першого квітня Росспоживнагляд дозволив українському підприємству "Житомирський м'ясокомбінат" постачати м'ясну продукції до Росії. Серед дозволених продуктів, вироблених на підприємстві, – свинина, яловичина, субпродукти та м'ясні вироби.

"Перевірки Росспоживнагляду та Россільнагляду – це бутафорія. Точно невідомо, яку експертизу та перевірку якості проводили росіяни? Де вони закуповували й з якими документами контрольну партію продукції м'ясокомбінату? Чому вирішили дозволити ввіз українських м'ясопродуктів? З цієї ситуації та попередніх заборон українських продуктів зрозуміло одне – через ці контролюючі органи росіяни політично тиснуть на Україну", - розповіла Марія Колесник, аналітик консалтингової компанії "ААА".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Російська влада ще більше ущемила свободу слова у країні, обмеживши права ЗМІ на трансляції з судових засідань
0
0
05:11 29.03.2017
Причиною аварії могла стати посадка через несправність шасі
0
0
03:54 29.03.2017
Усіх пасажирів евакуювали
0
0
03:30 29.03.2017
Україна звернула увагу на загострення конфлікту з Південною Осетією і Абхазією
2
0
02:30 29.03.2017