Королева Англії застерегла Європу від розколу

поділитись
Ми знаємо, що розкол Європи небезпечний і що ми повинні протистояти розколу як на заході, так й на сході нашого континенту

Королева Великобританії Єлизавета II закликала країни Європи уникнути розколу. Ця заява стала її єдиною публічною промовою за весь час чотириденного візиту.

Про це повідомляє BBC.

"Ми знаємо, що розкол Європи - небезпечний, і що ми повинні протистояти розколу як на заході, так й на сході нашого континенту. Це залишається нашим спільним прагненням", - підкреслила вона, звертаючись до президента Німеччини Йоахима Ґаука.

Читайте також: Герцогиня Кембриджська пограла з дворічним принцем у поло (фото)

Вона зазначила, що країнам Європи необхідно зберегти досягнення після Другої світової.

"Містер президент, за наше життя ми бачили на нашому континенті й найгірше, й найкраще. Ми бачили, як швидко все може змінитися на краще. Але ми також знаємо, що повинні напружено працювати, щоб зберегти досягнення післявоєнного світу", - додала вона.

Виступ королеви на тлі напружених переговорів прем'єра Девіда Кемерона з європейськими лідерами щодо зміни умов членства Британії у ЄС виглядав дивно на думку експертів.

Раніше Палата громад Великобританії схвалила проведення референдуму про вихід країни з ЄС. На наступному етапі документ обговорять на рівні парламентського комітету. Референдум може відбутися на початку 2017 року.

Нагадаємо, у 2014 році Кемерон говорив про проведення референдуму про вихід Великобританії з ЄС. Він зазначив, що зробить це, якщо не доб'ється внесення змін в умови членства Великобританії в Євросоюзі.

Також, Кемерон наполягав на реформуванні ЄС, зокрема на посиленні міграційних правил у союзі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Президент Росії хотів привітати ДДональда Трампа з проведенням майбутнього ЧС
0
0
06:56 17.07.2018
Слідчі підозрюють у нападі і отруєння Скрипалів російське ГРУ
0
0
06:21 17.07.2018
Лише за останні роки акції його дітища зросли на неймовірну суму
0
0
04:57 17.07.2018
Люди, які повинні допомагати, несподівано перетворились на катів
0
0
01:33 17.07.2018
16 липня відбулась зустріч президенті США та Росії у Гельсінкі
0
0
01:01 17.07.2018