У місті Ульсан на південному сході Республіки Корея стався вибух на хімічному заводі. У результаті події загинули чотири людини, ще одна вважається зниклою безвісти.

Про це пише агентство Renhap.

Як повідомило джерело, вибухнув резервуар для зберігання токсичних відходів. Завод належить корпорації Hanwha Chemical Co.

Зараз на місці події працюють рятувальники і пожежники. Офіційної заяви про можливі витоки токсичних речовин поки що немає.

Читайте також: Кількість жертв авіакатастрофи в Індонезії зросла до 142

Популярні новини зараз
Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій
Показати ще

Нагадаємо, 7 квітня в Китаї у м. Чжанчжоу східній китайській провінції Фуцзянь на приналежному Dragon Aromatics хімзаводі стався вибух.

Завод виготовляв параксилол, який використовується для виготовлення волокон і пластмас. В останні роки екологи проводять акції у зв'язку зі стурбованістю роботою заводу, який може заподіяти шкоду рослинам, а також самій людині.