Німеччина відмовляється від вугільних електростанцій

поділитись
Витрати для споживачів пом'якшать, оскільки в федеральному бюджеті передбачена сума в 1,16 мільярда євро щорічно на заходи з підвищення енергоефективності

Федеральний уряд Німеччини заради досягнення встановлених цілей із захисту клімату найближчим часом відмовиться від використання електростанцій, які працюють на бурому вугіллі.

Про це заявив міністр економіки ФРН Зіґмар Ґабріель в ефірі телеканалу ARD.

До такої домовленості, за його словами, дійшло керівництво правлячої коаліції. Електростанції на бурому вугіллі використовуватимуть лише для резерву потужностей, тобто у випадках можливого дефіциту електроенергії.

Ґабріель зазначає, що витрати для споживачів пом'якшать, оскільки в федеральному бюджеті передбачена сума в 1,16 мільярда євро щорічно на заходи з підвищення енергоефективності. Наприклад, заміна старих систем опалення.

Читайте також: Замість росіян Хмельницьку АЕС добудують чехи

Він також додав, що частиною компромісу коаліції в енергетичній політиці стало уникнення додаткового навантаження на платників податків внаслідок відмови Німеччини від ядерної енергетики. Зміни в структурі енергетичних концернів не призведуть до того, що за виведення з експлуатації атомних електростанцій фінансуватимуть платники податків.

До 2050 року Німеччина планує виробляти електроенергію в основному з поновлюваних джерел. План складний і дорогий. Сьогодні німці платять за електроенергію в три рази більше, ніж жителі інших країн Європи.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Своє весілля принц Гаррі і Меган Маркл хотіли зробити "камерним та сімейним"
0
0
23:50 21.05.2018
Незвичайну мертву істоту вдалося сфотографувати місцевим рибалкам
0
0
22:25 21.05.2018
Нападники прибули на місце злочину на трьох машинах, після чого відкрили вогонь по перехожих
0
0
21:42 21.05.2018
Підрозділ НКВД, що знищив 1,7 мільйона людей, в цілому 21 мільйон скалічених доль
0
0
17:58 21.05.2018