Мер мексиканського міста Сан Педро Хуамелула відіграв весілля із крокодилом.

Про це повідомляє Корреспондент.

"Подібна церемонія стала для Джоела Васкеса Рохаса вже другою - у минулому році він вже одружувався із крокодилом", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Найвищий чоловік одружився із 150-сантиметрової жінкою

На церемонії "наречену"- рептилію одягли у білий весільний наряд.

Популярні новини зараз
Відстрочку від мобілізації можуть не дати: Міноборони готує нововведення Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку "Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни
Показати ще

Після виголошення весільних клятв і інших ритуальних дій, наречений поцілував її у перев'язану мотузкою пащу.

По закінченню одруження, яке супроводжувалася танцями та святковими феєрверками, тварину відпустили в ставок, де її виловили раніше.

Захід провели заради процвітання міста за рахунок городян. Таким чином місцеві жителі сподіваються, що у всіх рибалок буде хороший улов.

Нагадаємо, у 2010 році японець одружився на подушці. За словами чоловіка, це любов всього його життя.