НАТО підозрює, що Греція «зливає» Кремлю секрети альянсу

поділитись

0

718

Багато хто в НАТО побоюється, що інформація, якою діляться з Грецією, зокрема і розвідувальною, опиняється в Москві

У Північноатлантичному альянсі вважають, що Афіни передають Москві секретні дані, які Греція одержує від союзників по НАТО.

Про це повідомляє в середу, 8 липня, американське видання The Daily Beast з посиланням на поінформовані джерела в західних спецслужбах.

"Багато хто в НАТО побоюється, що інформація, якою діляться з Грецією, зокрема і розвідувальною, опиняється в Москві", - йдеться в статті.

Видання цитує неназваного високопоставленого представника НАТО, котрий виказав загальне роздратування, що панує в штаб-квартирі альянсу, де на грецьких представників дивляться зі зростаючою підозрою.

Читайте також: У Генштабі пояснили появу літаків США у Львові

Американське видання нагадує, що нещодавно НАТО вирішило скоротити число співробітників російської місії при альянсі, котрі, за твердженням Брюсселя, в більшості своїй є розвідниками. І тепер виникли побоювання, що такі "втрати" Росія може заповнити за допомогою Греції.

"Греки лише технічно на нашій стороні. Американська розвідка ніколи повністю не довіряла грекам", - наводить видання слова колишнього співробітника ЦРУ, котрий займався Грецією.

За даними від джерел видання в західних спецслужбах, відтоді, коли до влади в Греції прийшла партія Сіріза і між Афінами та Москвою розпочали розвиватись тісні взаємини, то і без того значна кількість російських розвідників, котрі працюють під дипломатичним прикриттям в Афінах, ще більше зросла.

Дружні зустрічі між грецькими офіційними особами та представниками російських спецслужб, які зафіксувала розвідка НАТО, викликають занепокоєння і дебати в Брюсселі та Вашингтоні, зазначає видання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
25.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
У той час, коли вся Європа помітила небезпеку дій Кремля, поляки поки що не б'ють на сполох. Але причин, виявляється, достатньо
0
0
13:09 25.11.2017
У Білорусі розставили всі крапки над "і"
0
0
12:47 25.11.2017
Поклонська десь відшукала "непорушний зв'язок" між Україною та Росією
0
0
12:12 25.11.2017
Число перевалило за декілька сотень
0
0
10:25 25.11.2017