НАТО підозрює, що Греція «зливає» Кремлю секрети альянсу

поділитись

0

718

Багато хто в НАТО побоюється, що інформація, якою діляться з Грецією, зокрема і розвідувальною, опиняється в Москві

У Північноатлантичному альянсі вважають, що Афіни передають Москві секретні дані, які Греція одержує від союзників по НАТО.

Про це повідомляє в середу, 8 липня, американське видання The Daily Beast з посиланням на поінформовані джерела в західних спецслужбах.

"Багато хто в НАТО побоюється, що інформація, якою діляться з Грецією, зокрема і розвідувальною, опиняється в Москві", - йдеться в статті.

Видання цитує неназваного високопоставленого представника НАТО, котрий виказав загальне роздратування, що панує в штаб-квартирі альянсу, де на грецьких представників дивляться зі зростаючою підозрою.

Читайте також: У Генштабі пояснили появу літаків США у Львові

Американське видання нагадує, що нещодавно НАТО вирішило скоротити число співробітників російської місії при альянсі, котрі, за твердженням Брюсселя, в більшості своїй є розвідниками. І тепер виникли побоювання, що такі "втрати" Росія може заповнити за допомогою Греції.

"Греки лише технічно на нашій стороні. Американська розвідка ніколи повністю не довіряла грекам", - наводить видання слова колишнього співробітника ЦРУ, котрий займався Грецією.

За даними від джерел видання в західних спецслужбах, відтоді, коли до влади в Греції прийшла партія Сіріза і між Афінами та Москвою розпочали розвиватись тісні взаємини, то і без того значна кількість російських розвідників, котрі працюють під дипломатичним прикриттям в Афінах, ще більше зросла.

Дружні зустрічі між грецькими офіційними особами та представниками російських спецслужб, які зафіксувала розвідка НАТО, викликають занепокоєння і дебати в Брюсселі та Вашингтоні, зазначає видання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Анкара відреагувала на заяву терориста
0
0
17:40 20.07.2017
Дітям розкажуть "правду" про півострів
0
0
15:54 20.07.2017
Становище росіян гіршає із кожним роком - це підтверджують і фахівці зі світовим ім'ям
0
0
14:42 20.07.2017
Делегація хотіла прилетіти на святкування, але не тут-то було
0
0
12:59 20.07.2017
Страшний діагноз лікарів нещодавно підтвердився
0
0
10:24 20.07.2017