Австралія не видала візи делегації Роскосмосу

поділитись

0

240

Російська делегація не поїде на засідання міжнародного комітету ООН з супутникової навігації, якщо сьогодні до обіду всі члени делегації не отримають візи

Делегація Роскосмоса, швидше за все, буде змушена відмовитися від поїздки в Австралію. Там буде проходити засідання робочої групи міжнародного комітету ООН з супутникової навігації. Причиною цього стали проблеми з візами для делегації.

Про це повідомляють "Ізвестія".

На 10 липня, дату виїзду, візи отримали лише двоє з десяти учасників російської делегації.

"Візи дали тільки двом членам делегації з десяти ... Я 9 червня повідомив оргкомітет симпозіуму IGNSS 2015 на полях якого проходить засідання робочої групи при ООН, про те, що якщо візи не отримають всі учасники делегації, то не поїде ніхто", - заявив співголова робочої групи щодо сумісності і взаємодоповнюваності Міжнародного комітету з глобальної навігаційної супутникової системи при ООН Сергій Ревнивих.

Читайте також: У Франції розморозили заблоковані за позовом ЮКОСу рахунки

Він наголосив, що австралійська сторона досить детально розпитувала його про службу в російський армії.

"Мені дзвонили з консульства, просили вказати, в яких частинах я служив, місця їх дислокації і навіть імена командирів", - зазначив Ревнивих.

Він додав, що в армії не служив і вказав про це в анкеті.

Російська делегація не поїде на засідання міжнародного комітету ООН з супутникової навігації, якщо сьогодні до обіду всі члени делегації не отримають візи.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Сусіди поскаржилися на сім'ю дочки Дональда Трампа.
0
0
19:53 27.03.2017
Кремль не вніс у свої робочі плани візит Джонсона
0
0
19:35 27.03.2017
Експерти прогнозують стрімке падіння курсу євро, якщо на президентських виборах у Франції переможе Марін Ле Пен. Вона відома своїм негативним ставленням до ЄС та мріє вивести країну з його складу
0
0
18:53 27.03.2017
Прем'єр-міністр Іраку впевнений, що за кілька тижнів ісламських радикалів не буде у країні
0
0
17:51 27.03.2017