Держдума запропонувала арештувати рахунки «Бі-бі-сі»

поділитись

0

590

Мені здається, що методи тихої , не публічної дипломатії необхідно поєднувати з методами дзеркального дії - Олексій Пушков

Глава комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков запропонував відповісти на закриття рахунку "Росія сьогодні" у Великобританії арештом російських рахунків британської корпорації "Бі-бі-сі".

Про це депутат заявив під час прес-конференції в міжнародному агентстві.

"Мені здається, що методи тихої , не публічної дипломатії необхідно поєднувати з методами дзеркального дії. Чому б, скажімо, не застосувати ті ж заходи відносно телерадіокорпорації "Бі-бі-сі" в Москві", - зазначив він.

Також Пушков додав, що є й інші британські компанії, які займаються інформаційною діяльністю.

"Росію сьогодні", за його словами, звинувачують у пропаганді, проте "матеріали, які публікує і виводить в ефір "Бі-бі-сі" теж містять пропаганду, а також інформацію, яка не відповідає дійсності.

Читайте також: В Англії наклали арешт на рахунок медіахолдингу "Росія сьогодні"

"Або всі ЗМІ діють спокійно, ніхто їх не чіпає, але якщо вони очікують такі правила гри, то чому вони очікують, що ми їх не будемо порушувати", - додав він.

Міністерство закордонних справ Росії зажадало від Великобританії роз'яснення з приводу закриття рахунку представництва "Росія сьогодні" у банку Barklay's. За інформацією МЗС, дії банку пов'язані з санкціями щодо гендиректора інформаційного агенства Дмитра Кисельова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Ініціатором акції протесту виступив російський опозиціонер Олексій Навальний, якого пізніше затримали разом із сотнями активістів
0
0
18:08 26.03.2017
Серед загиблих жінки та діти
0
0
18:05 26.03.2017
У Росії затримали усіх працівників Фонду боротьби з корупцією.
0
0
17:57 26.03.2017
Прихильники Навального принесли на антикорупційну акцію шини
1
0
17:43 26.03.2017