Дивно звучить, що в Саудівській Аравії, де за гомосексуалізм передбачена смертна кара, в топ Twitter вибився хештег "я люблю геїв, і я не один з них". Тим не менше, це так.

На цю цікаву обставину звернуло увагу видання The Independent. В рамках акції користувачі соцмережі публікують картинки, які ілюструють, рівність всіх людей, незалежно від гендерної ідентичності.

Читайте також: Саудівська Аравія обурена чеським перекладом "Сатанинських віршів"

За допомогою такого хештегу жителі країни сподіваються підтримати представників ЛГБТ-спільноти, яких не лише всіляко пригноблює держава, а й загрожує смертю.

В ісламі багато форм сексуальної поведінки вважаються неприпустимими, а норми шаріату передбачають жорсткі покарання за відступ від правил. Саудівська Аравія входить в число країн, де одностатеві відносини можуть каратися смертною карою.

Як повідомляв сайт Знай.ua, у Саудівській Аравії гру в шахи оголосили гріхом. Верховний муфтій Саудівської Аравії ухвалив, що шахи суперечать принципам ісламу, оскільки є азартною грою і марною тратою часу та грошей, провокують ненависть і ворожнечу між гравцями.