Грецію охопили масштабні лісові пожежі (відео)

поділитись

0

350

Через надзвичайну ситуацію в Афінах відклали до суботи церемонію складання присяги новими міністрами

На додачу до фінансових проблем на Грецію накинулось нове лихо. Масштабні лісові пожежі вирують у кількох регіонах країни.

Про це повідомляє Еuronews.

Полум'я палає у передмісті Афін Кареасі. Сильний вітер розносить дим на десятки кілометрів. Вся грецька столиця оповита смогом. Десятки людей змушені покидати власні домівки.

"Спочатку почало горіти з одного боку. А потім, коли ми навіть не встигли вийти надвір і подивитися, що відбувається, полум'я спалахнуло і на іншому боці. Можливо, хтось здійснив підпал у двох чи трьох місцях одночасно", - зазначають жителі.

Пожежі вирують одразу в кількох регіонах країни. Зокрема, у Лаконії стихія розтяглася на 15 кілометрів. Там загинув 58-річний чоловік.

Читайте також: Греція отримає 7 млрд євро нового кредиту

Разом з рятувальниками з пожежею борються місцеві жителі. Однак гасіння ускладнює суха та вітряна погода. Причину загоряння поки не вдалося з'ясували. Проте не виключають і зумисний підпал.

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас уже попросив про допомогу у гасінні пожеж Францію та Італію.

Через надзвичайну ситуацію в Афінах відклали церемонію складання присяги новими міністрами. Ципрас зробив перестановки в уряді після того, як частина керівної коаліції не підтримала в парламенті пакет реформ, необхідний для отримання фіндопомоги.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ватажок "ДНР" зайняв місце поруч з Кобзоном
0
0
19:01 19.11.2017
Міністр оборони РФ, судячи зі всього, ненавидить голову МЗС
0
0
18:48 19.11.2017
Активісти не перестають дивувати
0
0
18:23 19.11.2017