Під час сьогоднішнього засідання Міжнародного суду ООН в Гаазі російська сторона обрала цілком очікувану тактику: виправдатися у будь-який спосіб, щоб не нести відповідальності. Таку думку озвучила заступник очільника МЗС Олена Зеркаль.

Про це повідомляє "Укрінформ".

За її словами, протягом всього виступу представники відповідача намагалися запевнити суддів, що у Росії не знали про виникнення терористичної діяльності на Донбасі, а про дискримінацію за расовою ознакою у Кремлі ніхто уявлення не мав.

"Вони звинувачують усіх, це їхня реальність", - додала вона.

Зеркаль зазначила, що вся міжнародна спільнота готова підтримати Україну у протидії агресору та притягнути до відповідальності осіб, причетних до ескалації конфлікту та окупації територій.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Втім, поки що про остаточний вирок говорити зарано – правозахисники радять не очікувати рішень раніше, ніж за місяць.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, що віце-прем'єр з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що недосконалість норм міжнародного права не дала змоги Україні вчасно подати позов проти Росії.