У мережі опубліковані фото з місця жахливої ​​аварії на Гаїті, де загинули 34 людини.

Відповідні знімки розмістили західні ЗМІ.

Автобус прямував з Кап-Аітьена до Порт-о-Пренса. Він врізався в парад музикантів "рара" (вуличні музиканти з традиційними інструментами, до яких приєднуються перехожі) в місті Гонаїв, який розташований о 150 кілометрах на північ від столиці.

Представник міністерства внутрішніх справ Альберт Муліон розповів, що після події учасники параду і музиканти вирішили влаштувати самосуд. Вони кидали в автобус камені та намагалися його підпалити, при цьому поранивши інших людей.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", спочатку водій автобуса збив двох пішоходів. Він намагався втекти з місця події, коли автобус влетів у натовп музикантів. Правоохоронці втрутилися в самосуд, влаштований очевидцями.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 14 січня: неприємні новини Тельців, занепокоєння Терезів і тягар Козерогів "Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає Підвищення пенсій на 1500 грн: кому перерахують виплати вже з січня Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Показати ще