У Німеччині дітей-переселенців вчитимуть цирковому мистецтву (фото)

поділитись

0

436

Діти з Донецької та Луганської областей відпочиватимуть у Німеччині два тижні. Потім буде ще два заїзди - з Харкова та Дніпропетровська

[gallery]

Нещодавно до Німеччини на відпочинок приїхали діти переселенців зі сходу України. 40 з них розмістилися у молодіжному центрі "Düppel" у районі Целлендорфу, а 20 відправились у місто Нойштреліц до місцевого Центру родини.

Про це повідомляє Berlin visual.

Діти з Донецької та Луганської областей відпочиватимуть у Німеччині два тижні. Потім буде ще два заїзди - з Харкова та Дніпропетровська. Усіх юних переселенців відбирали волонтери організації "Станція Харків".

Критеріями відбору був вік - від 10 до 14 років. Перевага віддавалася тим, у кого були в наявності всі необхідні для оформлення проїзних документів папери.

Читайте також: Кожен дев'ятий українець потребує гуманітарної допомоги

"Важливим було й те, чи відпускають батьки за кордон свою дитину чи ні. Деякі переселенці так налякані, що відпускати від себе дітей боялися, раптом їх не повернуть назад в Україну. А відсутність підпису одного з батьків унеможливлює поїздку", - розповіла волонтер з Берліну Ольга Пішель.

Варто зауважити, що у Берліні буде не звичайна зміна, а циркова. Шість викладачів з популярної берлінської циркової студії "Cabuwazi" щодня вчитимуть дітей своєму мистецтву. Отримані навички у жонглюванні або їзді на одноколісному велосипеді, діти покажуть у кінці зміни, 1 серпня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Королева була одягнена в сукню кремового кольору дизайнера
0
0
01:35 20.11.2017
Диктатор перед зустріччю з військовими сильно плакав
0
0
00:21 20.11.2017
Оборонні можливості ЗСУ значно зростуть вже найближчим часом
0
0
21:52 19.11.2017
У Кремлі не на жарт злякалися
0
0
20:12 19.11.2017