Сьогодні свій 91-й день народження відзначає королева Великобританії Єлизавета ІІ. Попри свій поважний вік вона досі залишається для англійців прикладом життєрадісності, активності та стилю.

Улюблениця Георга VI: як пройшло дитинство майбутньої королеви

У родині принца Альберта всі очікували на народження хлопчика, який би продовжив династію та став спадкоємцем, втім ніхто не здогадувався, що Британією скоро правитиме саме Єлизавета. Все дитинство вона провела вдома, із батьками та вчителями.

Отримувала знання із французької мови та понад усі багатства світу хотіла мати собаку. До слова, із тих часів нічого не змінилося – вона і досі тепло ставиться до тварин і приділяє їм багато уваги. Георг VI завжди брав доньку із собою, куди б не їздив.

Кохання всупереч війні

Популярні новини зараз

Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Філіп та Єлизавета були чи не найпершою парою у Британії, яка зруйнувала стереотипи про одруження через вигоду: вони зважилися на цей крок, керуючись виключно власними почуттями і от уже 70 років разом. Ще у юному віці Філіп воював на фронті під час Другої світової, але із своєю обраницею листуватися не припиняв.

Свою згоду на шлюб батьки не давали, але закохані обійшлися без нього. Подібних стосунків дуже мало, як стверджує близьке оточення королеви: вперше вона дозволила поцілувати себе публічно тільки десять років тому, на Різдво.

Консерваторка із добрим серцем

Єлизавета так і не змогла придушити у собі "бунтарський дух". Попри те, що за традицією особа такого статусу повинна вітатися рукою, одного разу вона вклонилася своїм підданим і зовсім не вважає це чимось ганебним.

Прихильність британців Єлизавета завоювала своїм гарним почуттям гумору, адже жоден день не обходиться без жартів – стриманих, зазвичай, в типовій манері англійців. Часто вона з'являється на публіці з онуками , може навіть осідлати коня, або стрибнути із парашутом.

Найбільшим кумедним випадком вона вважає звільнення лакея, який спробував напоїти одну із її собак віскі – такого королева пробачити не змогла.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Єлизавета II прокаталася на коні.