Кількість жертв селевого потоку, що накрив у суботу місто Мокоа на півдні Колумбії, продовжує збільшуватися. Рятувальники кажуть про мінімум 250 загиблих.

Крім того, сотні людей поранені і понад 200 жителів вважаються зниклими безвісти, передає ВВС. З кожним днем шанси знайти їх живими зменшуються.

Пошуками людей займаються більше тисячі військовослужбовців. Через гігантський масштаб катастрофи лікарні не в змозі впоратися з великою кількістю поранених.

Рятувальники констатують серйозні пошкодження ліній електропередач, численні руйнування, проблеми з водою.

Найбільшу тривогу у влади країни викликає той факт, що сильні дощі, які і спричинили зсуви, тривають і досі. Це загрожує новими трагедіями та ускладнює доставку в регіон стихійного лиха гуманітарної допомоги і проведення ремонтних робіт.

Популярні новини зараз
"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", епіцентром катастрофи стала провінція Путумайо. Зсув накрив 17 районів Мокоа.