Генпрокурор пообіцяв "працювати максимально" у справі Катерини Гандзюк, і в "тисячах справ інших активістів".

Про це повідомляють ЗМІ.

Крім того Луценко підтвердив раніше опубліковану інформацію про те, що він залишається на чолі Генеральної прокуратури.

Більше того Луценко мотивував рішення Порошенко "вотумом довіри" від парламенту, адже під час голосування за ймовірну відставку у Раді назбиралось лише 38 позитивних голосів.

"За мою відставку проголосувало 38 народних депутатів. Президент, який отримав мою заяву, на підставі цього відхилив моє клопотання. Сказати, що це мені приносить радість чи горе - не знаю. Напевно, це мені просто продовжує мою відповідальність", - сказав Луценко.

Він пообіцяв, що буде "працювати максимально і в разі справи Каті Гандзюк, і в 54 випадках (нападів на - ред.) Активістів, і в тисячах справ інших активістів".

Разом з тим варто відзначити, що днями активіст ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк" та близький друг загиблої Роман Синіцин висловив свою власну думку про те, чому Луценко, Аваков і Грицак знають реальних організаторів вбивства, але мовчать.

У ході розмови він наголошує, що для України напади на громадських активістів давно вже стали буденним явищем.

"Системність зауважив на початку минулого року, десь у лютому після, першого нападу в Одесі на Сергія Стерненко. Після цього відстежувалася чіткий ланцюжок: Стерненко - Устименко (Автомайдан, Одеса) - Нікітенко (журналіст, Херсон) - Гандзюк (померла в слідстві хіможогов, Херсон) - Михайлик (член партії "Сила людей", Одеса)", - розповідає Роман.

На запитання, які напади він вважає найбільш зухвалими, активіст однозначно відповів - замахи на Гандзюк та Стерненка.

"Позавчора журналісти "злили" одного з посередників вбивства Каті (Йдеться про публікацію, де називається прізвище причетного до справи помічника народного депутата БПП Миколи Паламарчука - Ігоря Павловського). Через це у Луценка була істерика в Раді. Ми знаємо, хто, кому і скільки передавав грошей за напад на Катю. Замовник насправді не один", - розповідає Роман.

Нагадаємо, Луценко назвав замовників Гандзюк, слідству хтось заважає.

Як повідомляв "Знай.ua", Добкін цинічно образив Катю Гандзюк.

Також "Знай.ua" писав, що загорівся будинок ймовірного організатора вбивства Гандзюк.

Луценко пригрозив своєю відставкою через цькування активістами правоохоронців