Ігор Коломойський оскаржив в суді націоналізацію Приват Банку – фінустанови, власником якої він був.

Колишні власники "Приватбанку" Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, а також компанія Triantal investments LTD звернулися до Господарського суду Києва із позовом про визнання націоналізації банку недійсною. Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

У своєму позові вони просять визнати недійсним договір купівлі-продажу акцій публічного акціонерного товариства "Приватбанк" в частинах, що стосуються прав та інтересів позивачів. Однак, самого договору вони не додали до матеріалів справи.

"При цьому зазначеного договору для належного дослідження і встановлення зазначених в позові обставин позивачі до матеріалів позовної заяви не додали", - йдеться у постанові суду.

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов

Популярні новини зараз
Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Головне за ніч: масова втеча росіян з Криму, трибунал для путіна, космічні платіжки за комуналку і моторошне передбачення Ванги на 2022 рік Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі? Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна"
Показати ще

Щоб зібрати потрібні докази, позивачам дали 10 днів. Наразі ж судді залишили позовну заяву без руху.

Варто зазначити, що в грудні 2018 року у Високому суді Лондона було винесено офіційне рішення у справі за позовом "Приватбанку" до його екс-власників. Тоді судді дозволили банку оскаржити рішення суду першої інстанції в питанні юрисдикції.

Суд визнав, що банк став жертвою масштабних шахрайському дій, але дійшов висновку, що не має юрисдикції для розгляду позову банку проти його колишніх акціонерів.

Нагадаємо, що ПриватБанк перейшов у держвласність У грудні 2016 року. У червні 2017 року Кабмін докапіталізувати банк на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ і висновку незалежного аудитора - компанії EY.

Нагадаємо, Україна знову судиться з Коломойським: Національний банк подав в Швейцарії судовий позов проти колишнього власника "Приватбанку".

Як повідомляв портал Знай.ua, Господарський суд Києва задовольнив позов ТОВ "Акватера" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова до ПриватБанку і стягнув 24,8 мільйона гривень.

Також Знай.ua писав, третейський суд в Гаазі виніс рішення на користь ПриватБанку у справі проти держави-агресора Росії щодо експропріації активів банку в анексованому Криму.