Після запеклого опору України президент РФ Володимир Путін задумався про захоплення іншої країни.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов. Він вважає, що головною ціллю Путіна на даний момент є Білорусь.

“Він вже зіткнувся з потужним опором в Україні, це обходиться великою кількістю крові й грошей, крім того, реакція західного суспільства вкрай негативна. Я думаю, що Україна для нього вже не така приваблива ціль”, – вважає Ілларіонов.

Він зазначив, що Путін хоче поліпшити своє становище після провалу амбітного плану по захопленню частини української території. Ілларіонов впевнений, що Білорусь виглядає чудовою мішенню для російської агресії.

“Білорусь – недемократична країна, не має друзів серед західних країн і не входить до військових союзів з державами ЄС. З політичної, дипломатичної та військової точки зору Білорусь є найлегшою ціллю”, – пояснив експерт.

При цьому Ілларіонов каже, що Путін зацікавлений в тому, щоб захопити всю Білорусь, а не її частину, як це було з Кримом і Донбасом. У той же час експерт підкреслив, що чекати анексії Білорусі прямо зараз не варто. Однак Ілларіонов не став виключати того, що РФ зважиться на агресію щодо сусідньої країни ще при владі Олександра Лукашенка.

Журналіст Юрій Бутусов раніше розповів, що процесом захоплення України поетапно займався радник президента РФ Сергій Глазьєв.

"Це буде у всіх підручниках з історії! Як проводився "референдум" у Криму, хто давав накази, як "мирні шахтарі" виходили на мітинги в підтримку "народної республіки" і "русского мира" - все це тут. Справу проти Януковича відкрило секретні матеріали", - йдеться в повідомленні.

За його словами, йдеться про аудіозаписи розмов між радником президента РФ Глазьєвим і депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, "Інституту країн СНД" - одними з провыдних фахівців по Україні в оточенні Путіна.

На записах зафіксовано, як 1 березня Глазьєв говорив про необхідність зібрати в Запоріжжі натовп для захоплення облдержадміністрації і про підпорядкування міліції загарбникам.

1 березня Глазьєв дав вказівки одному з організаторів проросійського мітингу в Одесі, що натовп відпускати не можна, і треба брати облрада і збирати депутатів, і не розходитися, поки депутати не приймуть рішення про визнання влади в Києві нелегітимною.

"6 березня Глазьєв дзвонить Аксьонову і повідомляє, як саме треба формулювати питання в бюлетені для "референдуму". Аксьонов доповідає - з РФ прибули в Крим п'ять груп для організації агітації на підтримку "референдуму", причому вже з видрукуваної продукцією", - пише Бутусов.

Ілларіонов про двійників і хвороби Путіна.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Путін занурився в темне Середньовіччя.