У середу, 9 травня, на міжнародному Каннському кінофестивалі відбувся прем’єрний показ стрічки “Донбас” українського режисера Сергія Лозниці, яка візьме участь в одній із конкурсних програм фестивалю.

Про це повідомляє УНН.

“Народженому в Білорусі режисеру Сергію Лозниці подобається фліртувати з документальним жанром. Після „Лагідної“, представленої на конкурсі в 2017 році, у своєму шостому довгому метрі в офіційному відборі він використовує аматорські військові відеоролики, щоб показати війну на Донбасі”, - пишуть про режисера організатори фестивалю.

“Донбас” - спільний продукт Німеччини, України, Нідерландів, Франції та Румунії. Сценарій фільму заснований на документальних матеріалах. Сергій Лозниця розповідає про події, що відбувалися на сході України.

Крім того відомий кінопродюсер зазначив, що у фільмі йдеться про те, яким чином люди пристосовуються до умов життя коли їхні звичні умови дуже сильно змінюються.

“У центрі уваги - люди, вимушені пристосовуватися до життя в умовах, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв’язки, коли речі перестають називатися своїми іменами”, - пише про кіно продюсер “Артхаус Трафік”.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Фільм буде демонструватись на фестивалі тричі 9 травня, його показ відкриває одну з конкурсних програм фестивалю - “Особливий погляд”.
Варто відзначити, що вихід фільму “Донбас” в український прокат запланований на 2018 рік.

Варто відзначити, що відразу два українські фільми, що отримали підтримку Держкіно, потрапили до конкурсних програм 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю, що відбудеться з 8 до 19 травня

"9 травня о 10:00 другу за значущістю на фестивалі конкурсну програму "Особливий погляд" (Un Certain Regard) відкриє світова прем’єра фільму українського режисера Сергія Лозниці "Донбас". Фільм створювався у копродукції Німеччини, України, Нідерландів, Франції та Румунії і у грудні 2017 року був також профінансований фондом Eurimages. Українським партнером фільму стала кінокомпанія Arthouse Traffic, продюсер – Денис Іванов", – ідеться в повідомленні.

Також зазначається, що цьогоріч головою журі програми "Особливий погляд" обрано актора Бенісіо дель Торо.

12 травня в рамках конкурсної програми "Тиждень критики"(Semaine de la Critique) відбудеться світова прем’єра українського повнометражного художнього фільму ісландського режисера Бенедикта Ерлінгссона "Жінка на війні", що є копродукцією Франції, Ісландії та України. Український партнер фільму – українська компанія Solar Media Entertainment, продюсер – Сергій Лавренюк. Французьку сторону представляє компанія Slot Machine, ісландську – компанії Koggull та Vintage Pictures.

Програма роботи Українського національного павільйону запланована таким чином, щоб максимально широко представити потенціал української кіноіндустрії на знаній професійній платформі Marche du Film. Павільйон відкриється 8 травня і працюватиме до 17 травня, тут традиційно буде представлена інформація про учасників, стан і досягнення українського кіноринку, професійні можливості для кіновиробництва та переваги копродукції з українськими партнерами.

Будуть презентовані українські проекти, виробництво яких уже завершене, і ті, що перебувають на стадії виробництва. Організатори павільйону сприятимуть проведенню зустрічей українських продюсерів з іноземними філммейкерами, відбірниками фестивалів, представниками фондів та кінокомісій, дистриб’юторами.

Кіноринок відвідають десятки українських продюсерів, відбудуться ринкові покази українських фільмів, що потрапили до конкурсних програм. Також українська компанія 435 FILMS організовує скрінінг ігрового повнометражного фільму Тоні Ноябрьової "Герой мого часу".

Війна на нульовому кілометрі - документальний фільм про війну на Сході

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що трагічна пісня загиблого воїна зворушила українців до сліз.