Документальний фільм "Невидимий батальйон", про участь українок у війні на Донбасі, продемонстрували у канадському парламенті.

Цю інформацію повідомили в Укрінформ 1 травня, у вівторок.

Відомо, що показ нового фільму викликав повний аншлаг у парламенті Канади. Організатори були змушені встановлювати додаткові ряди з кріслами.

Повідомляється, що серед присутніх, окрім членів української громади, були також іноземні дипломати, канадські чиновники, кілька членів парламенту і колишній федеральний міністр Мері-Анн Мігайчук.

Депутат від Консервативної партії Джеймс Базан, який активно допомагав в організації заходу, був вражений фільмом.

Популярні новини зараз
Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"
Показати ще

"Цей фільм насамперед - про хоробрих жінок, які воюють. Ті з нас, хто має українське походження, знають, наскільки велику роль жінки завжди грали в нашій історії і яку сильну позицію продовжують займати зараз. Ці жінки у фільмі розповідають про виклики, з якими стикаються на своєму шляху, про складнощі в бою і про те, як справляються з посттравматичним синдромом", -поділився емоціями Базан.

Жителі Торонто і Монреаля уже побачили нову стрічку, а з Канади фільм "Невидимий батальйон" продовжить своє північноамериканське турне в США.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", на Хрещатику в столиці тривають зйомки ключових сцен фільму про життя Василя Стуса під назвою "Птах душі".

Вперше з часів СРСР в центрі Києва з'явилися численні прапори і комуністичні гасла. Головна мета декораторів - повернути сучасне місто в 1968 рік. Актори активно готуються, знімальна група, по кіношної традиції, розписується на тарілці.

Крім того, нагадаємо, що світова прем'єра військової драми "Собібор" успішно пройшла у Варшаві 23 квітня 2018. Місце було вибрано принципово, хоча й ризиковано Росія на даний момент не бере участі в створенні міжнародного меморіалу, який будується на місці табору "Собібор".

За два роки існування Собібора в ньому загинуло близько 250 тисяч чоловік, але після організованої Олександром Печерським масової втечі, табір перестав існувати, а всі його архіви були знищені.