У кожного артиста є свої забобони та прикмети, якими вони користуються. Хтось завжди бере з собою «щасливу» хустку, хтось обов'язково в день виступу намагається почати його з правої ноги, хтось ніколи не виходить на сцену, не випивши 100 грамів коньяку.

В українського співака Олега Винника теж є свій своєрідний ритуал, про який дізнався Знай.ua. Артист вірить в знаки і нерідко їх використовує. Хоча сам він каже, що в різні забобони не вірить.

«Про будь-яку подію в житті можна сказати, що це доля. У долю я вірю, адже доля - це те, що прописано Всевишнім, - вважає Винник. - З іншого боку, кожна людина сама будує свою долю, приймає певні рішення і робить певні дії. Моя філософія така: якщо ти сам створюєш добро, то все у тебе в житті буде благополучно. А якщо людина зациклена на щось негативне, то її переслідують невдачі».

Таємні знаки

Але, не дивлячись на це, співак нерідко використовує певні знаки і жести, які можна побачити на численних фотографіях.

Популярні новини зараз
По 16 тисяч в одні руки: хто з українців може отримати допомогу Тіна Кароль змусила Олену Зеленську ревнувати та пишатися одночасно: "Він не залишив" Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Його улюблені жести: знак «ок» і підняті вгору вказівний і середній пальці.

Два улюблених знака Олега Винника

Багатьом може здатися, що це просто два поширених знака. Але це не зовсім так, за словами харківського мага Віталія Кириченка, будь-який жест і знак має під собою якусь основу.

«Розлучені в сторони вказівний і середній пальці називають знаком перемоги. Якщо ви хочете залучити в чомусь удачу, то немає нічого кращого цього жесту. У найвідповідальніший момент просто розведіть два пальця, - розповів Віталій. - Це можна зробити як в кишені, непомітно для інших, так і прилюдно - а щоб не уславитися диваком, можна просто тримати між цими двома пальцями ручку. Варто пам'ятати, що цей жест пальцями слід робити тільки домінантною рукою».

За словами Віталія, раз Винник робить цей жест завжди на публіці, він точно знає про його силу.

«Другий його жест, знак «ок», на Сході називається «жест свідомості». Цей знак діє, як на фізичному, так і на духовному рівнях. Сприятливо впливає на концентрацію уваги і покращує розумові здібності», - розповів білий маг.

Також цікаво, що артист ніколи не знімає кільця з мізинця правої руки. Як нам вдалося дізнатися, він його носить вже більше десяти років. Це подарунок, який йому вручили на фестивалі в Німеччині.

Також Винник вірить, що його захищає натільний хрест

Обережно за кордоном

Не дивлячись на те, що Олег Винник довгий час провів у Європі, йому варто знати, що не всі знаки однаково сприймаються в різних країнах.

Наприклад, той же «Ок» в Фінляндії використовують як знак про те, що служба в армії закінчена і як насмішку над тими, хто ще служить. У Туреччині та Греції - це прямий натяк на гомосексуальність (так само таким чином можна обізвати кого-небудь «бовдуром»). На Близькому Сході таким жестом зазвичай погрожують «Я тобі покажу! Я тобі зроблю!». У багатьох країнах цей жест сприймають за образу, як би кажучи співрозмовнику, що він «повний нуль». А в Японії, наприклад, його використовують з метою взяти в борг гроші.

З такими жестами краще до Європи не їздити

Другий жест Олега Винника практично у всіх середземноморських країнах має негативне значення - чекайте або великого невезіння, або біди. А якщо ви будете в Австралії або Англії, стежте за тим, в який бік звернена ваша долонь. Якщо назовні, то це означає «peace» (мир). Якщо ж рука повернута всередину - це пряма образа, те саме що показати середнього пальця.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв про те, що пустощі Винника і Потапа потрапили на відео.

Також ми писали про те, як Винник влаштував фотосесію з чоловіками. Пізніше стало відомо, що співак ризикує поставити хрест на своїй кар'єрі.