Відома російська телеведуча і зірка популярного гумористичного телепроекту Comedy Woman Катерина Варнава активно веде сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість в своєму акаунті поділилася думками на рахунок того, що ж таке креатив. Ось що вона написала.

"«Життя» в інтернеті завжди дає мені підстави для роздумів. Думаєш, вже не дивуватися, але ні... допитливий мозок фолловера долає межі всякої креативності. Мораль: не варто недооцінювати людей. Ніколи. Насправді, те що зараз вкладається в розуміння креативності раніше називалося швидше спритністю і навіть хитрожопістю. Скажіть же, що ніякого зв'язку зі «створювати, творити». Зараз деякі (що я брешу, дуже багато) креативні люди стали використовувати слово «креативність», щоб по-розумному завуалювати свої ексцентричні випади в реальність, так би мовити, прикрити тупість. Особливо це стосується питань «як виділитися серед інших». Не просто не залишитися не поміченим, а щоб запам'ятали і неважливо як! Так-так, це як у тій знаменитій фразі «Коли ви нагадили під дверима, подзвонили і втекли – це креатив. Коли ви подзвонили і почали гадити – це перфоманс». Херасє, креатив", - пише Катя.

Катерина Варнава

"Ні в якому разі не подумайте, що я узагальнюю. Є дуже навіть корисні креативні ідеї. Як та ідея, що треба йти від минулого і фіксувати найкраще з цього у вигляді присвоєння додаткових імен великим аеропортам – це значить ніхто не залишиться забутим – це важливо, навіть не намагайтеся переконати мене. Але все ж є випадки, коли весь креатив веде безпосередньо до дверей з табличкою «маразм». І я зараз не про вік, не про покоління. Цим вірусом сучасного «креативу» будь-хто здатний заразитися. Я вже з вами якось ділилася думками на рахунок того, що рада популяризації мізків в наш час. Але у цього явища видно, є і зворотний ефект... розумними і креативними сьогодні хочуть виглядати в очах інших. Але виглядати і бути – це ж не одне і те ж?", - додала артистка.

View this post on Instagram

«Жизнь» в интернете всегда дает мне почву для размышлений. Думаешь, уже не чему удивляться, но нет... пытливый мозг фолловера преодолевает границы всякой креативности. Мораль: не стоит недооценивать людей. Никогда. На самом деле, то что сейчас вкладывается в понимание креативности раньше называлось скорее изворотливостью и даже хитрожопостью. Скажите же, что никакой связи с «создавать, творить»... Сейчас некоторые (что я вру, очень многие) креативные люди стали использовать слово «креативность», чтобы по-умному завуалировать свои эксцентричные выпады в реальность, так сказать, прикрыть тупость😂 Особенно это касается вопросов «как выделиться среди других»... не просто не остаться не замеченным, а чтобы запомнили и неважно как! Да-да, это как в той знаменитой фразе «Когда вы нагадили под дверью, позвонили и убежали - это креатив. Когда вы позвонили и начали гадить - это перфоманс.» херасе, креатив🤦🏽‍♀️ Ни в коем случае не подумайте, что я всех обобщаю. Есть очень даже полезные креативные идеи... как та идея, что надо уходить от прошлого и фиксировать лучшее из настоящего в виде присвоения дополнительных имен крупным аэропортам - это значит никто не останется забытым - это важно, даже не пытайтесь переубедить меня. Но все же есть случаи, когда весь креатив ведет непосредственно к дверям с табличкой «маразм». И я сейчас не про возраст, не про поколения. Этому вирусу современного «креатива» любой горазд заразиться. Я уже с вами как-то делилась мыслями на счет того, что рада популяризации мозгов в наше время. Но у этого явления видно есть и обратный эффект... умными и креативными сегодня хотят выглядеть в глазах других все. Но выглядеть и быть - это же не одно и то же?

Популярні новини зараз

Меган Маркл і Принц Гаррі не зможуть використовувати титули, Єлизавета II непохитна: "Стала однією з..."

Чоловік скандальної Христини Асмус розповів про свою хворобу: "Лікуванню не піддається"

Лорак без макіяжу прогулялася по Лос-Анджелесу, фанати не впізнали: "Не схожа на себе"

Хрещення Господнє 2020: чого в жодному разі не можна робити в свято

Показати ще

A post shared by КАТЯ ВАРНАВА (@kativarnava) on

Нагадаємо, гола Варнава саркастично протроллила хейтерів.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що Катерина Варнава з коханим попозували оголеними.

Також портал "Знай.иа" писав, що Варнава запалила на шоу Насті Івлєєвої.