У російського виконавця П'єра Нарциса в Москві в п'ятницю, 9 листопада, ввечері, відбувся конфликт з одним з відвідувачів бару. Без бійки і пограбування не обійшлося.

Співак вдарив потерпілого пивним кухлем по обличчю і забрав її телефон. Потерпілий написав заяву в поліцію, тепер правоохоронні органи будуть розбиратися з некерованим чоловіком.

Пізніше стало відомо, що телефон побитого чоловіка знайшли біля місця події.

Особу потерпілого встановлено. Ним виявився місцевий житель Павло Ш. Його неодноразово доставляли в поліцію за розпивання спиртних напоїв і бійки.

П'єр Нарцис поки що ніяк не прокоментував інцидент.

Співак камерунського походження став відомий завдяки участі в шоу "Фабрика зірок – 2", після виконання пісні "Шоколадний заєць", яка стала хітом.

Постраждалий написав заяву в поліцію. Нарцису загрожує справу за статтею "Грабіж". Покарання передбачає виправні роботи або тюремне ув'язнення терміном до семи років.

Нагадаємо, жорстока жіноча бійка на "Дом-2" зробила поліцейських головними фанатами шоу. Побиттям учасниці на проекті "ДОМ-2" зацікавилася поліція.

Як повідомляв Знай. ua, Осатаневшие Вілкул та Гончаренко влаштували бійку в прямому ефірі. На шоу обговорювали вбивство Катерини Гандзюк.

Знай. ua писав, що шикарна життя злочинців, які тримали в страху Росію і не тільки. Засуджений фінансував власну пасіку, прямо посеред колонії, купував бджіл і нові вулики.