Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася дуже зворушливим фото маленького сина Гектора, який відправлявся вигулювати собачку Мусю. Так, артистка порадила прихильницям не намагатися змінити чоловіків і детально розписала, чому це просто неможливо.

View this post on Instagram

Женщины ошибочно полагают, что могут изменить мужчин. Заблуждение. Я даже своего двухлетнего сына изменить не могу. Вот родился Гектор с определённым набором данных. Он мужик. Хозяин жизни. В 2 года хозяин дома. Берет на себя ответственность за всех. Знает, что это его собаки и что это он с ними гуляет. Другие варианты не возможны и не допустимы. С ним можно только договориться, чётко объяснив свою позицию. Значит, так: я пошла, но через 15 минут вернусь . Он подумает, взвесит и отпустит. С таким взглядом, что только попробуй не вернись через 14 минут 30 секунд 😂 Собственно, я о чем? О том, что принимать нужно мужчин такими, как они есть, а не брать минивэн, когда до безумия любишь спортивные машины, в надежде, что минивэн разгониться до 200 и будет тебе счастье. Мне вот кажется, что не будет, а тебе?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Жінки помилково вважають, що можуть змінити чоловіків. Омана. Я навіть свого дворічного сина змінити не можу. Ось народився Гектор з певним набором даних. Він мужик. Господар життя. В 2 роки господар будинку. Бере на себе відповідальність за всіх. Знає, що це його собаки і що це він з ними гуляє. Інші варіанти не можливі і не допустимі. З ним можна тільки домовитися, чітко пояснивши свою позицію. Значить, так: я пішла, але через 15 хвилин повернуся . Він подумає, зважить і відпустить. З таким поглядом, що тільки спробуй не повернися через 14 хвилин 30 секунд 😂
Власне, я про що? Про те, що потрібно приймати чоловіків такими, як вони є, а не брати мінівен, коли до божевілля любиш спортивні машини, в надії, що мінівен розгониш до 200 і буде тобі щастя.
Мені от здається, що не буде, а тобі?", - поділилася емоціями Седокова. Фолловери залишилися в захваті: "
Пупсик красивий 🙈❤️", "Солодкий пупсик 😍😍😍❤️❤️❤️", "В шкарпетках пішов гуляти ?)", "Боженьки !🙈😘😘😘 яке миле створіння🥰 чоловічок маленький 👍", "Взуйте дитя!", "Гектор ❤️".

Популярні новини зараз

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.