Романтичне реаліті "Холостяк", яке є адаптацією популярного американського проекту "The Bachelor", вже дев'ятий рік виходить в ефір на телеканалі СТБ.

зірка реаліті-шоу "Холостяк" Микита Добринін
зірка реаліті-шоу "Холостяк" Микита Добринін

Цього року місце Холостяка зайняв відомий ведучий Нікіта Добринін

У чому головна відмінність нинішнього Холостяка від героїв минулих років, яка дівчина здатна підкорити його серце і чому пари розпадаються після закінчення проекту - на всі ці питання "Знай.ua" відповів незмінний ведучий реаліті Григорій Решетник.

Микита Добринін та Григорій Решетник
Микита Добринін та Григорій Решетник

Ведучий популярного шоу прокоментував закиди глядачів про те,що після телевізійної романтики повсякденне життя героїв рідко закінчується хеппі-ендом, хоча численні шанувальники очікують на весілля холостяків із своїми обраницями.

"Я поясню дуже просто. По-перше, в нашому шоу немає як такого сценарію, прописаних ролей, реплік, других дублів - ми нічого не перезнімаємо. І в цьому успіх "Холостяка" протягом дев'яти сезонів. Це нйбільш обговорюване шоу країни. За запитом у Google ми завжди перші. За рахунок того що це реаліті, у нас є довіра з боку глядача. Друге питання - у нас проект не про весілля. У нас проект про відносини між чоловіком і жінкою, про елементи залицяння. Весілля - це не самоціль. Я вам скажу, деякі Холостяки жили і з півроку з обраницями. Так, трошки не вистачило, але в житті так і буває.Тому, чи буде весілля або не буде - не від нас залежить, і не хочеться це робити штучно. Це реаліті, де дійсно замішані долі людей і вибудовується елемент довіри", - пояснив Решетник.

Григорій Решетник з учасницями шоу Холостяк

Окрім того, телеведучий прокоментував смаки холостяка 9 сезону Нікіти Добриніна, який почав активно виказувати симпатії у бік конкретних дівчат.

"Для Нікіти дуже важлива справжність. Він про це говорить. Дівчата дуже часто видають себе однією на побаченні, а в колі учасниць - це зовсім інша людина. Там я добра і пухнаста, а з дівчатами - стерва. Відповідно дівчата це все розповідають. Другий момент - це такий флюідний коннект. Ось це теж важливо. Пристрасть, почуття. У нас багато різних пристрасних побачень. Тому ще один козир Нікіти, і чим він відрізняється від інших - він був одружений. Він вміє приймати рішення, нести відповідальність. Він знає, що таке бути одруженим. Тобто, він вже по-іншому трошки дивиться - і цього не було ні у одного Холостяка", - підкреслив Решетник.

Нагадаємо,  22-річна магістр права з Одеси Діна покинула проект "Холостяк" через непорозуміння з завидним холостяком Микитою Добриніним. 

Як повідомляв раніше Знай.ua,  Микита Добринін заговорив мовою жестів і пояснив, чому це повинен знати кожен.

Також Знай.ua писав про те, що учасниця шоу "Холостяк-9" розповіла правду про головного героя.