Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася подарунками до дня народження таємничого коханця. Так, артистка прикрасила особняк пелюстками троянд, розвісила всюди кульки з ініціалами залицяльника, а ще замовила розкішний торт. Втім, торт вийшов настільки красивим, що Анастасія так і не дала коханому чоловікові хоча б шматочок.

View this post on Instagram

🙈Случайно удалила этот пост.😂 Но хочу, чтобы он остался в ленте. Потому что мы вчера так здорово и зажигательно отметили день рождения моего любимого у меня дома с друзьями! Это был фантастический вечер!🙏🏻❤️ Я такая счастливая! Самые лучшие праздники всегда в моем дворце!😂 Я все организовала в последний миг. А торт я заказала у любимой Наирочки Сироян @nairasiroyan Зная мои эмоции, ее мастерская создала настоящее произведение искусства!🙏🏻 В этом торте рыцарь и царевна, страсть, огонь любви и переплетение дорог и путей.❤️ Наира, спасибо за этот шедевр, в считанные часы!🙏🏻 Мы сохранили его. (Я не дала гостям и любимому его отведать🤣) Но сегодня мои насладятся вкусом! Было весело!😊 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом #деньрождения

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Випадково видалила цей пост.😂 Але хочу, щоб він залишився в стрічці. Тому що ми вчора так здорово і весело відзначили день народження мого коханого у мене вдома з друзями! Це був фантастичний вечір!🙏🏻❤️ Я така щаслива! Найкращі свята завжди в моєму палаці!😂 Я все організувала в останню мить. А торт я замовила у любої Наирочки Сіроян. Знаючи мої емоції, її майстерня створила справжній витвір мистецтва!🙏🏻 У цьому торті лицар і царівна, пристрасть, вогонь кохання і переплетення доріг і шляхів.❤️ Наїра, спасибі за цей шедевр, в лічені години!🙏🏻 Ми зберегли його. (Я не дала гостям і коханому його покуштувати🤣) Але сьогодні мої зможуть насолодитися смаком! Було весело!😊", - поділилася емоціями Волочкова. Фолловери ж не змогли привітати чоловіка з днем народження, адже коментарі хитра балерина приховала. Найуважніші фанати вже давно встановили особу обранця Анастасії. Ним виявився чеченець якого звуть Малік, а парочка познайомилася у фітнес-клубі, де той працює охоронцем.

View this post on Instagram

Ну чего нельзя было не подарить любимому на Новый год? Конечно же «носки года»!🤣 У нас теперь одинаковые. Вот и гадайте, где чьи ноги...🤣😂🌲А от любимого подарок-кольцо-сердце ❤️ с рубином и бриллиантами.❤️ Счастливого вам нового года. И я по-прежнему не дам скучать..🤣 А вы-нам!😂 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #новыйгод #дом #подарки

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

View this post on Instagram

Сенодня день рождения моего любимого человека.❤️ Я так люблю романтику!🙏🏻 И люблю ее устраивать.🌺 Мой дорогой, я люблю тебя и очень дорожу нашими отношениями. 🙏🏻 Пусть эта тайна остается самой прекрасной. 🙏🏻 Не для всех, а для нас!❤️🙏🏻 Дорожу каждым мгновением!🙏🏻 @sharikiaerodizain #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом #деньрождения

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.