Донька тяжкохворої зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Анна є активним користувачем Інстаграма та часто радує армію своїх дописників стильними кадрами. Причому, після того, як світ дізнався про хворобу Заворотнюк-старшої, молодша публікувати щасливі знімки не припинила.

Варто відзначити, що родичі актриси досі не коментують її стан. Нещодавно, 23-річна Ганна зверталася до журналістів і громадськості з проханням не спекулювати хворобою її матері, а також благала залишити її родину у спокої.

Зараз донька Заворотнюк активно публікує на своїй сторінці в Instagram рекламні знімки, представляючи одяг популярних брендів. В коментарях підписники Анни не втомлюються писати про її схожість із зірковою мамою, а також бажають їй якнайшвидшого одужання.

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Як виглядають елітні яхти Віктора Медведчука і Ріната Ахметова: в українських олігархів знайшли судна на $1,3 мільярда Чоловік Олі Полякової відзначає 58-річчя: але без шикарної вечірки як минулого року Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука"
Показати ще

Зазначимо, що Заворотнюк народила доньку від російського бізнесмена Дмитра Стрюкова. Раніше Ганна жила в США, а зараз працює моделлю в Росії.

За життям чада "моєї прекрасної няні" стежить близько 80 000 людей, а під кожним постом фанати залишають сотні коменарів та тисячі лайків.

Нагадаємо, що хвору на рак актрису Анастасію Заворотнюк виписали з приватної московської клініки. З "Європейського медичного центру" актриса вирушила на лікування і відновлення в іншу медустанову.