Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила цікавий знімок з маленькою дівчинкою, подорожуючи по містечку Сірміоне, Італія. Так, артистка зізналася, що хоч незнайома їй малеча і стоїть, повернута спиною до камери, вона аж надто сильно нагадує саму Регіну в дитинстві, немов двійник.

View this post on Instagram

#итальянскаяДочь Со Спины девочка очень напоминает меня 😆, правда? Видели Бы вы ее спереди 🙈. Не бывает таких похожих людей, либо все мы - родственники на планете, либо когда-то в 15 лет , сама того не зная, я родила 😆. Мне неудобно было фотографировать ребёнка , тк в Европе это не приветствуется законами и полицией. Надеюсь, со Спины вы увидите сходство 😜 Вы ведь наверняка встречали своего двойника,было такое? Как ощущения ? #регинатодоренко #рееинапутешественница #verona

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"#итальянскаяДочь
Зі Спини дівчинка дуже нагадує мене 😆, правда? 
Бачили Б ви її спереду 🙈. Не буває таких схожих людей, чи то ми всі - родичі на планеті, чи колись в 15 років , сама того не знаючи, я народила 😆. Мені незручно було фотографувати дитину , тк в Європі це не вітається законами і поліцією. Сподіваюся, зі Спини ви побачите подібність 😜", - поділилася емоціями Тодоренко. Фолловери відзначили, що схожість дійсно є, проте не дуже велика.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: пропозиція Путіна Зеленському, палаючі склади ЗСУ та стрілянина в українській школі

Колишня медик ЗСУ благає врятувати їй життя: працювала на передовій, допомагала бійцям "Айдару"

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Показати ще