Відома українська телеведуча, володарка титулу "Міс Україна 2016" та дружина свого колеги по цеху Дмитра Комарова — Олександра Кучеренко розповіла, як їй вдається підтримувати чудову фізичну форму.

Телеведуча також заявила, що могла б надалі ділитися з прихильниками порадами щодо підтримки тіла у формі, написала Кучеренко на особистій сторінці у соціальній мережі Instagram.

"Щоб тіло залишалося підтягнутим, спортивним, пружним, м'язовим - потрібен спорт. З 5ти років щоденні тренування і турніри у вихідні з бально-спортивних танців вирішували всі питання з моєю фізичною формою. Плюс заняття розтяжкою, плаванням, верховою їздою. А коли призупинила свою професійну танцювальну кар'єру, то для роботи над своїм тілом почала шукати й інші спортивні напрями", - йдеться у дописі зірки.

Олександра Кучеренко, Jetsetter
Олександра Кучеренко, Jetsetter

За словами телеведучої, вона спробувала різні види спорту, однак найбільше їй сподобалися заняття з тренером у тренажерному залі. Кучеренко була вражена результатом тренувань й заявила, що зараз не може без них обійтися.

Популярні новини зараз

Фріске жива? Шепелєв випадково видав те, що приховувала родина співачки

Степаненко не витримала після весілля Петросяна: "Якщо це правда..."

Із залицяльником доньки Заворотнюк трапилося лихо: колишній Корольової примчав на допомогу

Розміри соціальної допомоги кардинально зміняться: на кого чекають сюрпризи вже з Нового року

Показати ще

Ведуча також розповіла про власне харчування. Дівчина опублікувала цікавий знімок з тренажерного залу - Кучеренко відображена в лосинах і кроп-топі, в одній руці вона тримає гантелю, а в іншій - гамбургер.

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

"Їсти і не товстіти? Питання стає ще актуальнішим під час зимових свят)) І відповідь очевидна - без спорту не обійтися! Мене часто запитують, чим я харчуюся, сиджу на дієтах і як підтримую свою фігуру, щоб у мережі знову і знову з'являлися заголовки на кшталт "показала своє ідеальне тіло у відвертій сукні. Що стосується мого раціону, то тут все просто: стежити за тим, що ти їси і в якій кількості. Як правило, мій ранок починається зі склянки теплої води, а після - вівсянка або сир з фруктами/ягодами на сніданок, на обід - овочевий салат плюс риба або біле м'ясо, вечір - зовсім легкий - найчастіше кефір або йогурт. Протягом дня перекуси - фрукти, горіхи, сухофрукти, кава. В такому режимі я відчуваю себе максимально гармонійно і здорово. А коли дуже хочеться, не відмовлюся від тортика або бургера - адже їжа одне із задоволень людства", - розповіла телеведуча.

View this post on Instagram

Есть и не толстеть? Вопрос становится ещё актуальнее во время зимних праздников)) И ответ очевиден - без спорта не обойтись! Меня часто спрашивают, чем я питаюсь, сижу ли на диетах и как поддерживаю свою фигуру, чтобы в сети вновь и вновь появлялись заголовки вроде «показала своё идеальное тело в откровенном платье»🤣 Что касается моего рациона, то здесь всё просто: следить за тем, что ешь и в каком количестве. Как правило, мое утро начинается со стакана тёплой воды, а после - овсянка или творог с фруктами/ягодами на завтрак, на обед - овощной салат плюс рыба или белое мясо, вечер - совсем легкий - чаще всего кефир или йогурт. На протяжении дня перекусы - фрукты, орехи, сухофрукты, кофе. В таком режиме я чувствую себя максимально гармонично и здорово. А когда очень хочется, не откажусь от тортика или бургера - ведь еда одно из удовольствий человечества)) Но вот чтобы тело оставалось подтянутым, спортивным, упругим, мышечным - нужен спорт. С 5ти лет ежедневные тренировки и турниры в выходные по бально-спортивным танцам решали все вопросы с моей физической формой. Плюс занятия растяжкой, плаванием, верховой ездой. А когда приостановила свою профессиональную танцевальную карьеру, то для работы над своим телом начала искать и другие спортивные направления. Сказать честно, сначала все фитнесы-пилатесы-шейпинги казались мне скучными, однообразными и лишенными глубокого смысла. А со всех групповых тренировок хотелось поскорей сбежать) Пока я не пришла в тренажёрный зал в @skyfitness.com.ua, где толковый тренер подробно рассказал о мышечном строении тела, над чем нужно работать, что и как правильно качать. Мне стало интересно экспериментировать и видеть результаты на своём теле. Спортивный азарт взял своё - время в зале начало пролетать незаметно, когда появился смысл, понимание и цели. Оказывается, танцуя, не задействуешь некоторые группы мышц. Их нужно тренировать определенными упражнениями. Кстати, я могла бы делиться ими с вами в будущих постах - если интересно, оставляйте 🖤 в комментариях. Желаю всем полюбить спорт и всегда оставаться красивыми, сильными и сытыми)) P.S. Да простят меня те, кто в тот момент был в зале, за соблазн😂🍔

A post shared by Oleksandra Kucherenko (@aakucherenko) on

Нагадаємо, Дмитро Комаров ледь не став "банкрутом" в Одесі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Дмитро Комаров з дружиною відверто розповіли про дітей.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаров зізнався, чому одружився з Кучеренко.