Як відомо, 12 січня святкує свій День народження відомий український актор та товариш президента України Станіслав Боклан. Так, артист відзначає кругленьку дату –  власне шістдесятиліття. Наразі ж стало відомо, яке траплялося "підводне каміння" на шляху до слави.  

Український гуморист народився 12 січня 1960 року в місті Брусилів на Житомирщині, де й жив тривалий час, а потім переїхавши до Києва. Вже після закінчення школи молодки не збирався вчитися далі та відразу влаштувався працювати на завод.

 Щоправда, пізніше Боклан все ж вирішив вступити до університету за компанію з товаришем, і з другої спроби його зараховують на акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого.

Стас Боклан і Дар'я Петрожицька
Стас Боклан і Дар'я Петрожицька

Вже свою першу роль у кіно молодий актор отримує в серіалі "Тарас Шевченко. Заповіт", наступними були фільм "Американський блюз" і серіали "Як гартувалася сталь", "Слід перевертня", "Лялька", "Право на захист".

Популярні новини зараз

По 23 вже не буде: фінансові аналітики дали прогноз курсу долара

Під Львовом банда в масках вдерлася до глави лісгоспу, орудували звірі: закатували на очах у дітей

Каменських показала, як вони з Потапом схудли і помолодшали після весілля: "Надихаєте"

Донька Пугачової знову наречена: Орбакайте планує весілля, аж світиться щастям

Показати ще

Одна з найвідоміших ролей Станіслава Боклана, яка принесла йому велику популярність, – роль прем'єр-міністра України Юрія Чуйко в серіалі "Слуга народу" та водночас лідера корупційної схеми, який за сюжетом був заарештований у прямому ефірі політичного ток-шоу.

У 2019-му Станіслав Боклан з'явився на екранах в серіалах "Папік", "Кровна помста", "Інтереси", "Кріпосна".

Стас Боклан у житті
Стас Боклан у житті

Раніше Знай.ua повідомляв, як Олена Кравець опинилася у ліжку з Олександром Усиком, а Віталій Кличко поцілував Володимира Зеленського. Читайте, про що ж буде жартувати "Вечірній Квартал" на Новий рік.

Також Знай.uа повідомляв, що Володимир Зеленський посів козирне місце на концерті "Вечірнього Кварталу".

Крім того, колишні колеги Зеленського нагадали президенту його головну обіцянку.