Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, поділилася з фоловерами в Instagram незвичайним постом. Знаменитість виставила ніжне селфі, позуючи в затишній домашній обстановці, закликаючи прихильників зайвий раз не виходити на вулицю у зв'язку з карантином через коронавіруса COVID-19. Так, артистка зізналася, що проводить домашні будні навіть дуже продуктивно, знаходячи можливості в кожній ситуації, а також зазначивши, що продовжить вести свій особистий блог з порадами для дівчат VB Diary.

View this post on Instagram

Как проходят ваши дни? В нашей семье - очень плодотворно )) Я в каждой ситуации нахожу возможности 💫 И у меня наконец-то,помимо всего прочего, появилось время вернуться в @vbdiary и продолжить вести там свой дневник (девочки знают, о чем я 😉). Расскажите, что интересного/полезного/нового делаете вы, оставаясь дома. 🤗 _____________________________________ Идеальный терракотовый тандем = тени @verabeauty.official и костюм #reebokxVB 🤎

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

"Як проходять ваші дні?
В нашій родині дуже плідно ))
Я в кожній ситуації знаходжу можливості 💫
І в мене нарешті,крім усього іншого, з'явився час повернутися в @vbdiary і продовжити вести там свій щоденник (дівчатка знають, про що я 😉).
Розкажіть, що цікавого/корисного/нового робите ви, залишаючись вдома. 🤗", - поділилася емоціями Брежнєва. Фолловери ж не пройшли повз, розповідаючи забавні історії з життя в коментарях і відзначали, що також не втрачають вдома часу дарма.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше