Відомий російський виконавець, актор і танцов Владислав Топалов в 2018 році одружився на українській телеведучій Регіні Тодоренко. У них народився син 5 грудня того ж року, якого назвали Михайлом. А зараз він опублікував чорно-біле фото з дитиною і його дружиною в Instagram.

Читайте Знай в Google News!

Він вирішив висловитися на тему, ким є рідна душа. І на його думку, це той, у кого є ключі від наших замків, і до чиїх замків підходять наші ключі. "Коли ми відчуваємо себе настільки в безпеці, що можемо відкрити наші замки, тоді наші самі справжні "я" виходять назустріч один одному, і ми можемо бути повністю і щиро тими, хто ми є. Тоді нас люблять такими, якими ми є, а не такими, якими ми намагаємося бути. Кожен відкриває кращі сторони іншого", - написав Топалов.

View this post on Instagram

​​Родная душа - это тот, у кого есть ключи от наших замков, и к чьим замкам подходят наши ключи. Когда мы чувствуем себя настолько в безопасности, что можем открыть наши замки, тогда наши самые подлинные «я» выходят навстречу друг другу, и мы можем быть полностью и искренне теми, кто мы есть. Тогда нас любят такими, какими мы есть, а не такими, какими мы стараемся быть. Каждый открывает лучшие стороны другого. И невзирая на все то, что заставляет нас страдать, с этим человеком мы чувствуем благополучие как в раю. Родная душа - это тот, кто разделяет наши глубочайшие устремления, избранное нами направление движения. Если мы вдвоем подобно воздушным шарикам движемся вверх, очень велика вероятность того, что мы нашли друг в друге нужного человека. Родная душа - это тот, благодаря кому вы начинаете жить подлинной жизнью. В моей жизни таких людей очень не много. Вот две мои родные души! К сожалению, Михаил, судя по фото, максимально не согласен со всем происходящим в его жизни🤣🤣🤣🤣 В принципе, как и его отец🤔🙈 Но и это нормально! У него совсем другой, СВОЙ путь. Наша задача лишь быть его первыми «ступенями» при выходе в его космос и на его собственную орбиту! Доброго дня♥️🙏🏻 Фото: @russu.irene #владтопалов #vladtopalov

A post shared by Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) on

Популярні новини зараз

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

І додав, що завдяки цій людині, незважаючи на те, що змушує нас страждати, ми здатні відчути благополуччя. Також рідна душа вміє розділяти найглибші устремління і напрямок нашого обраного руху.

У вас розкривається справжнє життя, якщо поруч з вами знаходиться рідна душа. І Влад виділив лише Регіну з сином і назвав їх рідними душами. "На жаль, Михайло, судячи з фото, максимально не згоден з усім, що відбувається в його житті. В принципі, як і його батько", — додав Виконавець.

Однак у дитини зовсім інший шлях, першими "ступенями" на шляху якого і є його батьки.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Світлана Тарабарова зворушила "лляним" весіллям з красенем-чоловіком, сказала "так" 4 роки тому

Як повідомляв "Знай.ua", Могилевська вразила архівами з юною Саніною, українці не вірять очам: "Еліксир молодості?"

Знай.ua писав, Кароль вразила чоловіків у саме серце стрункими ніжками: розріз сукні видав всю красу