В'язень Кремля український режисер Олег Сенцов був змушений припинити голодування тому, що тюремники і доктора погрожували зробити з нього "овоча".

Про це заявив адвокат Сенцова Дмитро Дінз в ефірі "Радіо Свобода".

Олег Сенцов: український режисер, бранець Кремля
Олег Сенцов: український режисер, бранець Кремля

"Сказали, що якщо він не буде з неї йти (і далі до кінця тижня, наскільки я зрозумів)... якщо б він не пішов з голодування, то, відповідно, вони б зробили з нього овоча. Прикутій до ліжка, з трубкою там в носі, я не знаю, як би вони її вставили для того, щоб здійснювати це примусове годування", – повідомив він.

Олег Сенцов сообщил, что прекратит голодовку 6 октября

Адвокат Дмитрий Динзе о состоянии Сенцова: "У Олега начала распадаться печень, почки уже настолько забиты, что они практически не функционируют. Начались большие проблемы с кишечником и желудком. Также у него началась ишемия сердца. Сказали, что если он не будет с нее уходить (и дали до конца недели, насколько я понял)... если бы он не ушел с голодовки, то, соответственно, они бы сделали из него овоща. Прикованному к кровати, с трубкой там в носу, я не знаю, как бы они ее вставили для того, чтобы осуществлять это принудительное кормление. Естественно, он не хотел уходить с голодовки. Это вынужденная мера". Также Динзе сообщил, что Сенцов не знает, сможет ли он выйти из голодовки, потому что российские врачи сказали ему, что "в его внутренних органах начались необратимые процессы"

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще
Geplaatst door Крым Реалии op Vrijdag 5 oktober 2018

Дінз також поділився тим, що стан Олега зараз просто катастрофічний.

"У Олега почала розпадатися печінка, нирки вже настільки забиті, що вони практично не функціонують. Почалися великі проблеми з кишечником і шлунком. Також у нього почалася ішемія серця", – сказав юридичний захисник в'язня Кремля.

Олег Сенцов
Олег Сенцов

Раніше повідомлялося, що незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов припинив голодування після 145 днів. Про це повідомляє російський "Інтерфакс".

"Найкращі дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування", — сказав заступник директора ФСВП Валерій Максименко

Сенцов
Сенцов

Адвокати Сенцова поки повідомлення ФСВП про припинення голодування не прокоментували.

Український режисер Олег Сенцов, засуджений у Росії до 20 років в'язниці за звинуваченням у тероризмі, оголосив голодування в середині травня. Він вимагав звільнити з російських в'язниць кілька десятків українців, яких він вважає політв'язнями. Голодування Сенцов тримав понад 140 днів.

Сенцов
Сенцов

Нагадаємо, росіяни заплуталися у своєму брехня про голодування Сенцова.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) прийняв до розгляду позов ув'язненого Кремлем українського режисера Олега Сенцова.

Також портал "Знай.ua" повідомляв, Олега Сенцова вивезли з колонії в міську лікарню для проведення планового обстеження.