Російські окупанти всіма силами наближають швидку “кончину” Кримського мосту. Такі висновки з'являться у кожного, хто подивиться свіжі фото з будівництва залізничної дороги Керченського мосту. У кадрах видно, як плити не стикуються. Про це передає Twitter RoksolanaToday&Крим.

“Попілодром Ротенбергів. У кого око інженерне, милуйтеся ГОСТами РФ”, — говорить коментар під фото.

“Я не мостобудівник, але корозію металів проходила. На фото виглядає дико арматура з бетону: в умовах вологості, тепла, солоної води капець настане швидко”, — коментує один із користувачів.

Популярні новини зараз

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Показати ще

“Так не в корозії справа… Там прольоти не сходяться, швейлера (балки, я хз як воно правильно називається) незістиковані, а на другому фото взагалі адище, я так розумію, містки нагородили, щоб з одного прольоту на другий перейти”, — відповідає користувач GRomS‏.

Також окупанти знищили найважливіший історичний пам'ятник Криму. В окупованій путінськими головорізами і псевдочиновниками Керчі на розкопках Пантикапею звалилися колони прітанея. Відомо, що ця будівля давньогрецької громадської ради. 28 січня їх так би мовити "підперли", щоб не впали, але ці маніпуляції не врятували від катастрофи.

Пантикапей

Нагадаємо, Ада Роговцева жорстко висловилася про росіян: повністю ізолюватися. З тих пір, як Росія відкрито атакувала українську територію пройшло чимало часу, протягом якого багато акторів, політиків і простих громадян країни-агресора висловили свою думку щодо України і всього того, що відбувається в цілому.

Як раніше повідомляв Знай.uа, у Криму померла улюблениця Тимошенко Тигрюля. В окупованому Криму помер бенгальський тигр (“Тигрюля”), якого кандидат у президенти України Юлія Тимошенко використала у своїй передвиборчій компанії.

Також Знай.uа писав про те, що Гордон розповів про жорстку цькування Пугачової в Росії: вона завжди підтримувала Україну.