Українцям частіше стали відмовляти у в'їзді в країни Євросоюзу. Вони опинилися на першому місці в списку відмов. Про це повідомляють в Європейському агентстві з питань кордонів і берегової охорони.

За останній рік різко зросла кількість відмов на в'їзд у країни Євросоюзу українцям. Так, близько 60 тисяч людей не пустили в Європейський союз в 2018 році, що на 20 тисяч більше, ніж у 2017 році.

Європейське агентство з охорони кордонів зазначає, що найбільша кількість відмов громадяни України отримували на території Польщі, коли намагалися перетнути кордон з Євросоюзом. Відмова у в'їзді отримало 4,5 тисячі осіб, коли летіли на літаку або пливли на кораблі.

Агентство назвало три головні причини, з яких українці отримували відмову на кордоні. В першу чергу – це відсутність документів, які б дозволяли перетин кордону. Крім того, іншою причиною є відсутність достатніх коштів для існування і по іншим менш значним факторів.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Фахівці відзначають, що зростання відмов прямо пов'язаний з різким зростанням емігрантів з України.

Наголошується, що в минулому році українсько-польська межа активно перетиналася майже 9,5 млн чоловік.

Раніше повідомлялося, що однією з найбільш популярних країн для роботи, навчання і життя є Польща. Приваблює її прихильність по сусідству, співзвучний мову, нормальне ставлення до громадян наш країни і гідні зарплати. Природно, багато українців, які їдуть туди трохи підзаробити, нерідко в рідні краї вже не повертаються.

Нагадаємо, Україна втратить безвиз з Ізраїлем після Євробачення. Україна можливо скасує безвиз з Ізраїлем.

Як повідомляв Знай. ua, Польща спростить життя заробітчанам. Польща вирішила трохи спростити процедуру отримання карти поляка, прибравши необхідність знати мову.

Знай. ua писав, що для в'їзду в ЄС українцям доведеться купувати дозвіл. Це буде сприяти підвищенню внутрішньої безпеки.