Мати Віктора Агєєва, взятого в полон в Луганській області, заявила, що її син все ще перебуває на службі у ЗС РФ і навіть отримав у травні цього року звання єфрейтора.

Вона звернулась в партію "Яблуко" з офіційною заявою і просить допомогти з’ясувати долю сина. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У своїй заяві Світлана Агєєва вказала, що після проходження строкової служби в армії її син через рік вступив на контрактну службу. Відбув на службу у військову частину, що знаходиться в місті Батайську Ростовської області 18 березня 2017 року, звідки він їй щотижня дзвонив, а 5 травня цього року надіслав копію наказу від 4 травня про присудження йому звання єфрейтора.

29 червня член партії "Яблуко" Борис Вишневський звернувся до міністра оборони РФ, в якому послався на заяву матері Агєєва.

Вишневський у своєму зверненні просить терміново перевірити інформацію, викладену в листі Світлани Агєєвої та повідомити, чи проходив Віктор Агєєв службу за контрактом в російських збройних силах.

Популярні новини зараз

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Кейт Міддлтон змінила зачіску і приміряла вбрання нареченої: найкращий образ з часів весілля з принцом Вільямом

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Показати ще

"І якщо це так - повідомити, як могло статись, що військовослужбовець контрактної служби виявився на території іншої країни та прийняти всі необхідні заходи для найшвидшого звільнення чи обміну російського військовослужбовця", - написав Вишневський у своїй заяві до міністра оборони РФ.

Як повідомляв портал "Знай.ua", мати Агєєва Світлана підтвердила, що затриманий під час боїв біля Жолобка є її сином. За її словами, 18 березня 2017 роки Віктор Агєєв підписав контракт, а новим місцем сина став Батайськ Ростовської області, де розквартирована 22-я окрема гвардійська бригада спеціального призначення ГРУ Генштабу Росії.