У п'ятницю, 2 березня, в місті Вроцлав (Польща) невідомі побили громадянина України. Чоловік зайшов у трамвай, де на нього накинулися двоє поляків.

Про це повідомили представники Центру моніторингу проявів расизму і ксенофобії в Польщі."Двоє чоловіків напали на українця в трамваї № 31 у Вроцлаві ... Вони побили його, а потім зникли", - повідомили в Центрі. Побиття супроводжувалося лайкою. Моніторинговий центр розшукує свідків події. Поліція також розшукує нападників.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що випадки, коли за українську мову або національність вас можуть побити просто посеред вулиці або навіть в громадському транспорті, спалахують все частіше: жителі Польщі вважають, що заробітчани відбирають у них дорогоцінні робочі місця, а тому людського відношення не гідні. Ситуація поступово виходить з-під контролю, а радикальність стрімко перейшла у моторошну жорстокість.

Популярні новини зараз

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще


Також ми писали про те, що скандальний польський закон про бандеризм, який отримав широкий резонанс в Європі, почав діяти: місцева громадська організація "Польська ліга проти наклепу" подала в суд на аргентинське видання Pagina 12, звинувативши його в порушенні "антибандерівського закону".

Як відомо, в новому законі передбачається покарання за висловлювання ідей про причетність польського народу чи держави до злочинів нацистської Німеччини, а також про їхню співучасті в цих злочинах чи інших злочинах проти світу і людства. Крім того, заборонено заперечувати злочини українських націоналістів. За все це передбачено до трьох років тюремного покарання.Відзначимо, що цей закон вже викликав протести міжнародного співтовариства. Крім України, проти скандального закону висловилися також представники Сполучених штатів та Ізраїлю.