Вчені давали дельфінам галюциногенний наркотик ЛСД у спробі поспілкуватись з ними.

Як пише "Independent", науково-дослідний інститут відомий як "Дім дельфінів" у 60-х роках проводив дослідження методів комунакації з дельфінами. Вчені також пробували цих тварин навчити англійської.

Дослідну групу очолив нейроучений Джон Ліллі, який досліджував трьох дельфінів. Одного з них на три місяці ізолювали з людиною – дослідницею Маргарет Хов Ловетт, і протягом ізоляційного періоду дельфін робив спроби загравати з жінкою.

Окрім того, дельфінам давали галюциногени. Джон Ліллі відзначив, що після прийому ЛСД дельфіни на 70% ставали більш говіркими. "Але, що більш важливо для нас, ЛСД не впливало на вербальну сферу дельфіна", - додав науковець.

На жаль, дельфіни виявились нездатними опанувати англійську.

Популярні новини зараз
Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Банкомат ПриватБанку обрахував українку на 9000 грн, повертати гроші відмовляються: "Повний абсурд" Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Легенда "Танці зі зірками" Влад Яма звернувся до росіян словами великих: "Говорю не про окремі вибухи"
Показати ще

Фінансування експерименту завершилось у 1966 році. Дельфіна, який брав участь в ізоляційному дослідженні, перемістили в Маямі, де він, фактично, здійснив суіцид. Деякі дослідники припустили, що він не справлявся не будучи в близькому контакті з міс Ловетт.

Як повідомляв "Знай.ua", кілька десятків дельфінів стали жертвами браконьєрського свавілля на Одещині.