Учасник війни на Донбасі на боці бойовиків, житель Новокузнецька двічі потрапив до в'язниці за крадіжку, після чого зарізав свого тестя та дружину.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Наразі вже відомо, що під час випивання горілки між екс-бойовиком та тестем виник конфлікт, який закінчився кривавим вбивством відразу ж двох людей. Так, спочатку він ножем вбив свого тестя після чого напав на втікаючу дружину та перерізав ї горло.

"Живе на горі за таксопарком недалеко від місця трагедії, ввечері в суботу він прийшов в будинок, де все і сталося. Там був його тесть з донькою. Вони втрьох сіли випивати горілку і в ході розпивання, як показали на слідчому експерименті, тесть назвав Руслана ЧМО. Його це мабуть неслабо зачепило. Після образи Руслан вихопив з поясного ременя ніж "Стриж" і почав наносити удари в тулуб тестю, дружина, побачивши це, побігла в бік кухні, але не встигла. Він в два кроки наздогнав її і зі спини ззаду, схопивши, перерізав їй горло. Фонтан крові веселкою по стіні майже до стелі окропив стіну. Завдав їй удари ножем. Після повернувся до тестя, його знову почав тикати ножем і порізав обличчя ножем", - пояснили у виданні.
Відзначається, що після жахливого вбивства від пішов у магазин та купив ще горілки. Прийшовши назад до квартири випив її та ліг спати. Вже зранку "оцінивши" всю ситуацію спокійно закрив вікна та пішов до свого друга також випивати. Відомо, що поліцейські затримали його у ломбарді, коли він саме здавав нагробовані коштовності.

"Після всього що сталося як ні в чому не бувало пішов в магазин, купив пару пляшок горілки, закуски і повернувся в цей будинок. Сів за стіл серед калюж крові, випив, закусив і приліг поспати. Вранці так само невимушено він засмикнув всі шторки, закрив будинок і пішов до друга далі випивати (як розповів друг, він поводився дуже спокійно, це після такого ...). Після чого пішов і пропав... У середу його пов'язали в ломбарді - золото здавав", - пише видання.

У соцмережах з'ясували, що вбивця - Руслан Сєргєєв, 1991 року народження. Знаходиться в базі "Миротворця".

У соцмережах з'ясували, що вбивця - Руслан Сєргєєв, 1991 року народження. Знаходиться в базі "Миротворця".

Також він фігурує в матеріалі волонтерського спільноти Informnapalm.

Разом з тим варто відзначити, що Міністерство внутрішніх справ Сербії закрило табір для підлітків і молоді, в якому викладачами та інструкторами були колишні сербські і російські військові.

Міністр внутрішніх справ Небойша Стефанович заявив, що табір закрили "через можливих зловживань щодо дітей та занепокоєння громадськості". Будинки табору вже демонтували, підкреслив він.

Правоохоронці з'ясовують мотиви вбивства екс-депутата Анатолія Жука

Нагадаємо, США кинули рятувальне коло військовим на Донбасі.

Як повідомляв "Знай.ua"бойовики знову залили вогнем та кров'ю знесилений Донбас.

Також "Знай.ua" писав, що розкрито мерзенні плани Путіна по Україні.