Скандальний російський письменник, один з ідеологів "російської весни" Едуард Лімонов звинуватив Україну в окупації частини Європи та Росії.

Таку заяву відомий українофоб зробив на одному з пропагандистських кремлівських каналів. Лимонов, назвавши Україну імперією, закликав повернути "відібрані" території і людей.

"Україна - маленька імперія, яка захопила чотири області польські, вісім російських і т.д. Це не ви заробили. СРСР уже немає! Звідси сьогодні всі проблеми. Ці частини не хочуть жити з українським націоналізмом зразка 1944 року. Їх ніколи не змусити - ні зброєю, нічим. Угорщина піднімається, Польща оговтується. Румунія хоче назад свої території і людей. Віддайте! " - заявив українофоб.

Лімонов також закликав Україну "стиснутися до дев'яти областей".

"Україні треба заспокоїтися. Коли вона стане маленькою, то сама заспокоїться і замовкне", - додав Лімонов.

Популярні новини зараз
Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Бойовик із Донецька назвав головну проблему України, і цього вантажу неможливо позбутися: "Вплив є" Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі" Пропагандист Соловйов натякнув ЗСУ на нові цілі: розчарувався у "другій армії"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Лімонов черговий раз відзначився абсурдними заявами на російському телеканалі. У відповідь на показані документи він почав верещати "Я вам не вірю, ви все брешете!".

СохранитьСохранить