Румунський математик і економіст Стефан Мандель виграв в 14 лотереях завдяки розробленій ним системі.

У результаті його дій відразу кілька країн світу були змушені змінити правила проведення державної лотереї, проте сам Стефан не порушив жодного закону.
Економіст обдурив долю - і не один раз, а чотирнадцять разів поспіль. Завдяки своїм здібностям в математиці чоловік розробив систему, яка дозволяла вгадувати п'ять з шести виграшних чисел.

Через чотири роки Стефан використовував формулу, скупивши всі квитки з найбільш імовірною комбінацією, і зірвав джекпот. На виграні гроші чоловік підкупив чиновників і поїхав з країни, влаштувавшись в Ізраїлі.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко показала голого Мірзояна у ліжку, українці кепкують: "Не хропе?"

Українці підняли на вуха Зеленського і всю владу через нові гроші: "Не можна відрізнити"

Наречена Розенка Олена-Христина Лебідь показала забруднену дупу крупним планом

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще


Незабаром Стефан перебрався до Австралії - країну зі стабільною економікою, громадянство якої дозволяло йому брати участь в лотереях всіх країн співдружності. Чоловік розробив нову формулу, яка підходила для британської лотерейної системи, і почав велику гру.


Стефан Мандель привернув інвесторів, разом з якими скуповував квитки з усіма можливими комбінаціями. Таким чином йому вдалося обдурити систему дванадцять разів. Влада Австралії щоразу міняли правила проведення лотереї, але Мандель кожен раз знаходив спосіб їх обійти і знову виграти. Втім, після дванадцятої перемоги математику стало непросто брати участь в австралійських лотереях і він вирішив відправитися в США.


Разом з економістом в США перебралися і його інвестори. Разом вони взяли участь в лотереї штату Вірджинія і зірвали джекпот в 27 мільйонів доларів. Також вони отримали і тисячі призів, адже практично всі виграшні квитки були в руках Мандела і його друзів. Поліція не змогла знайти порушень в діях математика, і вся сума була виплачена.


На жаль, після цього великого виграшу від Стефана Мандела відвернулася удача. Він вирішив взяти участь у державній лотереї Ізраїлю, привернув інвесторів і прорахувався - зірвати куш і виплатити борги партнерам йому не вдалося. В результаті чоловік був звинувачений в шахрайстві і поміщений у в'язницю на 20 місяців. 


Нагадаємо, у штаті Новий Південний Уельс, 59-річний Карло Массет з Сіднея, двічі виграв у лотерею за один тиждень. Сумарний виграш чоловіка склав 2,5 мільйона австралійських доларів (понад 1,8 млн американських доларів).


Як повідомляв раніше Знай.ua, заплановане Кабміном ліцензування лотерейних операторів - вірний крок, це дозволить зробити цю сферу прозорою.


Також Знай.ua писав про те, що американка із штату Нью-Гемпшир Джейн Доу виграла 560 000 000 доларів.