Індійський чоловік помер після операції по пересадці волосся.

Як повідомляє Daily Mail, бізнесмен Шераван Кумар Чаудхарі, керуючий логістичної фірмою, проходив процедуру трансплантації в приватній клініці в Мумбаї.

Операція вартістю понад 7000 доларів тривала 12 годин і пройшла, здавалося, успішно. Однак через добу чоловік помер з невідомих причин.

Ступінь облисіння Чаудхарі перед операцією

Хірург Вікас Халвей, який проводив операцію, розповів поліції, що пацієнт попросив 9000 трансплантантів волосся за один прийом, що в три рази більше рекомендованої норми. Погодився хірург на цю небезпечну процедуру невідомо, однак ускладнення почали проявлятися після 3700 трансплантантів.

Операція з пересадки волосянных фолікул почалася в четвер увечері, після того, як містер Чаудхарі пройшов медичну перевірку.

У 2:30 ночі, в п'ятницю, пацієнт почав страждати від болю в шиї. Тоді доктор Халвай видав знеболюючі препарати й антибіотики.

Потім містера Чаудхарі довелося госпіталізувати в місцеву лікарню, коли в нього почали спостерігати порушення дихальних функцій.

Містер Чаудхарі помер у суботу в лікарні Хіранандані, майже через дві доби після операції.

Смерть містера Чаудхарі визнана місцевою поліцією випадковою. Проте було розпочато розслідування, щоб з'ясувати її причину, яка досі залишається невідомою.

Ступеня облисіння чоловічого типу по Норвуду

Тим не менш, лікарі вважають, що справа в важкої алергічної реакції — анафілактичний шок.

Асоціація естетичних пластичних хірургів Індії заявила, що тільки деякі пацієнти, яким пересаджують волосся, можуть відчувати труднощі з диханням.

Медики наполягають, що причина смерті містера Чаудхарі повинна бути встановлена, щоб визначити, чи пов'язана вона з процедурою, призначеними ліками або іншими факторами.

Дивіться також: Причини облисіння

Нагадаємо, які зачіски провокують облисіння.

Як повідомляв портал "Знай.uа" несподіване властивість наших волосся виявила група американських дерматологів під час пошуку засоби від облисіння.

Також "Знай.uа" писав, що генетики запропонували новий метод лікування випадіння волосся.