Шпиль палаючого Собору Паризької Богоматері остаточно обвалився. Про це вже пишуть у ЗМІ і публікують знімки найвизначнішого архітектурного творіння в язиках полум'я.

На кадрах з місця події видно густі клуби білого диму, що піднімається від даху будівлі. За деякими даними, пожежа могла початися на будівельних лісах під час виконання ремонтних робіт у храмі. Інформації про постраждалих поки немає.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Показати ще

Мер Парижа Енн Ідальго у своєму Twitter написала: "У соборі Нотр-Дам в Парижі страшна пожежа".

Як повідомляє Reuters, через пожежу рятувальні служби звільнили від людей всю прилеглу до церкви територію. Очевидці повідомили, що спочатку на вершині готичного собору з'явився дим, а потім навколо двох дзвіницею спалахнуло полум'я.

"Телеканал France 2 повідомив, що поліція розглядає інцидент як нещасний випадок", — повідомляє агентство.

Собор Нотр-Дам сьогодні перебуває на реконструкції: деякі секції будівлі перебували під лісами, а минулого тижня бронзові статуї були зняті для відновлювальних робіт.

Нагадаємо, один з найпрекрасніших витворів готичного мистецтва - собор Паризької Богоматері, охопило полум'я.

Про те, що у всесвітньовідомому паризькому соборі почалась пожежа, стало відомо завдяки соціальним мережам, де поширюють фото та відео з місця події.

На кадрах видно густі клуби диму, які піднімаються надісторичним будинком.

Зазначимо, що собор Паризької Богоматері стоїть на острові Сіте, на місці першої церкви Парижа, базиліки Святого Стефана. Собор є п'ятинефною базилікою. Висота будівлі становить 35 м, довжина — 130 м, ширина — 48 м. Висота дзвіниць — 69 м, вага дзвона Емануель у східній вежі — 15 тонн.