Росія і США проводять екстрені консультації через бойове зіткнення між підводними човнами двох країн. Таку інформацію опублікував ізраїльський портал DEBKAfile, що спеціалізується на військовій інформації.

Посилаючись на неназвані військові джерела, видання повідомляє, що інцидент стався в американських територіальних водах поблизу Аляски, коли підводний човен США здійснив перехоплення російського атомного підводного човна.

Російський підводний човен-мисливець, який супроводжував стратегічну субмарину, відповів вогнем - торпедою "Балкан 2000", в результаті американський підводний човен отримав пробоїну.

Білий дім і Кремль ввечері у вівторок почали переговори.

Популярні новини зараз
Росія готує потужні масовані удари: під загрозою опиняться три міста Гороскоп на сьогодні 18 жовтня: стосунки овнів, спілкування близнюків та потреби стрільців Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас
Показати ще

Як стало відомо, Пенс отримав "екстрений виклик", через який йому довелося повернутися в Вашингтон заявив представник прес-служби віце-президента Ренді Джентрі чекали його журналістам.

"Дещо, що з'явилося, змусило віце-президента залишитися в столиці. Причин для занепокоєння немає", - заявила пізніше офіційний представник Пенси Алісса Фарах.

російські кораблі
російські кораблі

За її словами, Пенс не залишав Вашингтон, а про причини скасування візиту, можливо, стане відомо через кілька тижнів.

Напередодні Міноборони Росії повідомило про загибель 14 моряків-підводників Північного флоту в результаті пожежі на глибоководному спусковому апараті.

Нагадаємо, у Росії в пожежі на глибоководному човні загинули 14 моряків-підводників