Донька експрезидента обслуговує звичайних людей в дешевому рибному ресторані: стоїть на касі, миє підлогу і прибирає зал. І не скаржиться, а веде себе, як і все середньостатистичне населення країни.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

ресторан
ресторан

Мова йде про доньку експрезидента США Барака Обами - 18-річну Наташу. Дівчина на час літніх канікул влаштувалася на роботу касиром в рибний ресторан "Nancy's". Обама працює в ранкову зміну в ресторані, який розташований на острові Мартас-Він'ярд в штаті Массачусетс. На робочому місці вона повинна бути до 7:30, а зміна триває чотири години. В 11:30 донька американського президента завершує роботу. 

Про цю нестандартну ситуацію повідомив український юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Нічого незвичайного. Просто донька експрезидента США Барака Обами, працює в дешевому рибному ресторані. Стоїть на касі, приносить замовлення і прибирає зал. Ви уявляєте на її місці дітей Порошенка, Гройсмана, Гонтарєвої, Свинарчука або Парубія? Особисто я ні. Спадкоємці нашої "еліти" з самого дитинства потопають у розкоші і багатстві. Починаючи з золотих брязкалець і закінчуючи дорогими спортивними машинами. Ось в цьому і полягає вся різниця між розвинутими демократичними державами і нами. У них, на відміну від нас, немає обраних і недоторканих. І, я сподіваюся, що рано чи пізно, українське суспільство нарешті наблизиться до стандартів цивілізованого життя. Адже далі так існувати, вже просто неможливо" - повідомляє Шнайдер.

У комменариях стали відзначатися українці, яких зачепила ця історія:

"Я в шоці, ось це рівень порядності", "Проблема полягає не в тому, що в інших країнах їх немає, "обраних". Вони є. Завжди і скрізь. А в тому, що до цих "обраних" не належать діти політиків.", "Уявляєте донька Гройсмана не власниця маркету в Вінниці, а прибиральниця в ньому?", "Сильно! Так і повинно бути!", "Поки ми наших чиновників і їх дармоїдів не почнемо "лікувати" як у Китаї, нічого не зміниться."

Нагадаємо, Барак і Мішель Обама розповіли про свої музичні вподобання.

Як повідомляв портал Знай.uaКолишній президент США Барак Обама веде переговори з компаній Netflix про створення власного шоу

Також Знай.ua писав, дружина колишнього президента США Мішель Обама вперше показала рідкісне сімейне фото з їхнього весілля в 1992 році.