Собака яку називали Чейзеров породи бордер-коллі знала більше 1000 слів. Тому знамениту собаку вважали найрозумнішою у всьому світі.

Отже, в американському штаті Південна Кароліна у віці 15 років померла собака по кличці Чейзеров, повідомляє the Independent.
Зазначимо, собаку прозвали найрозумнішою у всьому світі, оскільки вона знала більше, ніж тисячі слів.

Все завдяки унікальній методиці тринування. Господар собаки дресирував її за унікальною методикою. Щодня господар приділяв увагу своєму улюбленцю на тринування за чотири-п'ять годин близько трьох років.
Людина вперто показував Чейзеров різні предмети, при цьому вимовляв їх назви 40 разів, а після ховав і просив знайти їх. Таким чином, завдяки своєму господареві собака навчилася розуміти 1022 слова.

Популярні новини зараз
Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що
Показати ще