Недавнє опитування показало, що кожному десятому росіянину не вистачає грошей навіть на їжу, а тепер виявилося, що за минулий рік в Росії зросла кількість громадян, які живуть за межею бідності.

Так, згідно з опублікованою доповіддю Росстат, в першому кварталі цього року чисельність людей, чиї доходи знаходяться нижче рівня прожиткового мінімуму, зросла на 500 тис. Чоловік в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

У відомстві зазначили, що на даний момент в РФ 14,3% населення, або 20,9 млн осіб, живуть за межею бідності. У I кварталі минулого року таких було 13,9%.

У Росстат це намагаються пояснити тим, що зростання показника прожиткового мінімуму в країні випереджає зростання індексу споживчих цін.

"Величина прожиткового мінімуму збільшилася на 7,2% (з 10 тис. 38 руб. В першому кварталі 2018 р до 10 тис. 753 руб. В першому кварталі 2019 г.), а індекс споживчих цін - на 5,2%" , - йдеться в доповіді.

Нагадаємо, серед усіх громадян різних країн чи не найбіднішими виявилися російські пенсіонери.

Популярні новини зараз

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, Путін намагається тримати російське суспільство в страху

Також Знай.ua писав,  Путін заявив, що росіяни живуть бідно, зате можуть знищити весь світ і від цього відчувати себе щасливими