Офіцер ФСБ Олександр Литвиненко перед смертю звинуватив президента Росії Путіна в педофілії. Втікши в Лондон, силовик розповів про записи сексу Володимира Путіна з хлопчиком, знятої прихованою камерою в конспіративній квартирі на Поляні. У тих же апартаментах з двома повіями розважався генеральний прокурор, відео відпочинку є для перегляду

Литвиненко стверджував, що через схильностей до дітей Путіна не взяли в ПГУ КДБ СРСР, змусивши служити «зі зниженням» в місцевому управлінні.

Нагадаємо, в 2000-му році Олександр Литвиненко після порушення стосовно нього двох кримінальних справ біг з сім'єю з Росії до Великобританії, де отримав політичний убежіще.Впоследствіі тісно співпрацював з британською розвідкою МІ-6, писав викривальні матеріали про представників російської влади, зокрема , звинувачуючи їх в організації політичних убивств. Фінансував Литвиненко олігарх Борис Березовський стверджував, що той побоювався помсти з боку ФСБ за те, що доторкнувся до «корупційним таємниць» Кремля. Автор заяв убитий радіоактивним полонієм - отрута підмішали в чай.

Нагадаємо, на лідера гурту "Антитіла" Тараса Тополі вчинили замах.

Популярні новини зараз

Порошенко голосно оскандалився в Європі: "Навчиться хорошим манерам і одягніться пристойніше"

Це руйнує сім'ї: чому у Зеленського готові позбавити українців субсидій

Голі фото мертвої Мерилін Монро з моргу витекли в мережу: зберігали в таємниці 57 років

Євробляхам настав кінець: в Україні винайшли нову схему ввезення авто

Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, таємниче зникнення хлопця з Одеси спровокувало хаос в місті.

Також Знай.ua писав про те, що в Києві гинуть діти, причина зводить з розуму.